Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля — Сайт ВНУ
UA     EN     RU 

 

 

Фото
Полку далевцев прибыло
19.08.2017

У СНУ ім. В.Даля відбулася зустріч студентів, які вступили до Університету в 2017 році на перший курс, на навчання за освітнім рівнем магістра і за скороченим терміном навчання, та їхніх батьків з адміністрацією вишу і керівниками інститутів і факультетів. З напутнім словом до присутніх звернулася ректор СНУ ім. В.Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян. Вона привітала […]

 

Фото
Приглашаем студентов на встречу с администрацией Университета
11.08.2017

Студенти, що вступили у СНУ ім. В.Даля у 2017 році, та їхні батьки запрошуються на зустріч з адміністрацією Університету та керівниками інститутів і факультетів.

 

Фото
Юридический факультет и Управление юстиции подписали меморандум о сотрудничестве

Між Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області та юридичним факультетом СНУ ім. В. Даля підписано меморандум про співпрацю.

 

Фото
Наши студентки в летнем лагере «YOU Camp»
10.08.2017

Троє студенток СНУ ім. В.Даля – Валентина Лісаконова, Яна Літовка і Тата Євсеєнко стали учасницями першого літнього табору «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity» на Київщині, який було організовано стипендіальною програмою «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука у партнерстві з громадською організацією Global Office.

 

Фото
ВНУ им. В.Даля продолжает аттестации относительно свободного владения государственным языком
7.08.2017

Чергова атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою пройшла у СНУ ім. В.Даля. Цього разу 16 осіб, що претендують на зайняття посади державної служби підтверджували свій рівень знань української мови. Усі вони пройшли випробування успішно.

 

Фото
Далевец В.Смалий — участник Х Международной олимпиады по химии в Иране
4.08.2017

Абітурієнт магістратури факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Василь Смалій візьме участь у Х Міжнародній студентській олімпіаді з хімії у Тегерані. Програма передбачає перевірку знань студентів з вишів Європи, СНД, Близького Сходу у чотирьох турах. Учасники розв’язуватимуть завдання з аналітичної, органічної, неорганічної, фізичної, квантової хімії.

 

 


Полезные ссылки
Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Студентська мобільність: гранти, можливості
Office 365 безкоштовно