Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля | Сайт ВНУ Восточноукраинский национальный университет имени Владимира Даля — Сайт ВНУ

 

 

Фото
Туристические возможности Луганщины исследовали в Кременной
23.03.2018

Викладачі кафедри міжнародної економіки і туризму СНУ ім. В. Даля взяли участь у нараді на тему «Можливості та перспективи розвитку туризму в Луганській області», організовану Департаментом економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації, яка відбулась на базі Кремінської райдержадміністрації.

 

Фото
ВНУ им. В. Даля расширяет сотрудничество с зарубежными университетами
22.03.2018

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян і начальник відділу міжнародних проектів і програм університету Олена Середіна, перебуваючи з візитом в Туреччині, підписали угоду про вступ до асоціації університетів, що на сьогодні об’єднує більше 70 університетів Туреччини, Грузії, Азербайджану, Іраку, Кіпру. Було досягнуто домовленості про підписання договорів про співпрацю з Університетом Малтепе (м. Стамбул, Туреччина), […]

 

Фото
Итоги выставки «Современные учебные заведения — 2018»

СНУ ім. В. Даля був гідно представлений на дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» і завоював престижні нагороди.

 

Фото
Далевцы отпраздновали День Святого Патрика

Викладачі  кафедри іноземних мов та професійної комунікації Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля відсвяткували зі студентами І та ІІ курсів День Святого Патрика.

 

Фото
Далевцы приняли участие в «Марафоне актуальных профессий»
19.03.2018

У березні на Луганщині проходить організований службою зайнятості населення «Марафон актуальних професій». У Сєвєродонецьку до профорієнтаційних зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів міста долучився і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

 

Фото
Продолжается работа стартап-школы «Сикорски Челлендж»
16.03.2018

Відкриття стартап-школи «Сікорські Челендж» у СНУ ім. В. Даля викликало велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

 

 


Полезные ссылки

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості