Научная конференция будущих журналистов

23.02.2018 

На кафедрі української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля відбулася студентська наукова конференція «Новини в сучасному інформаційному просторі України».

До організаційного комітету надійшло 18 доповідей, які були розподілені на секції «Українські телеканали як чинники формування медіареальності», «Теорія масової комунікації» та «Новітні медіа та комунікаційні технології».

Подробнее…

 

Студенческая проектная группа начинает работу

22.02.2018 

В межах проекту «Студія ініціатив або ми зростаємо разом!», який реалізується ГО «Фундація «Простір», студенти СНУ ім. В. Даля зустрілися з працівниками Департаменту зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської обласної державної адміністрації – Михайлом Снопенком і Євгеном Целіщевим.

Подробнее…

 

Представители Посольства США посетили занятия Access в ВНУ им. В. Даля

14.02.2018 

До СНУ ім. В. Даля завітали представники Посольства США в Україні – Джон Сілвер, аташе з питань вивчення англійської мови, Лілія Шило, помічник аташе з питань культури, та директор організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко.

Подробнее…

 

Северодонецкие специалисты библиотечного дела встретились с коллегами из Посольства США в Украине

14.02.2018 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася зустріч бібліотечної спільноти Сєвєродонецька з керівником проекту «Американські центри» Посольства США в Україні, доктором філософії Маджією Крауз та координатором проекту «Американські центри» Посольства США в Україні, віце-президентом Української бібліотечної асоціації Валентиною Пашковою.

Подробнее…

 

Студентка ВНУ им. В. Даля посетила семинар известного ученого-психотерапевта

14.02.2018 

Студентка факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки (спеціальності «Практична психологія») Катерина Сотнікова успішно пройшла курси підвищення кваліфікації в рамках програми багатоетапного навчання Кататимно-імагінативній психотерапії. Подробнее…

 

Далевские специалисты помогают школьникам в научной работе

12.02.2018 

Відбувся XXIV обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді. Серед робіт, представлених на секції «Правознавство», були роботи сєвєродонецьких школярів Подробнее…

 

ВНУ им. В. Даля готовится к вступительной кампании

8.02.2018 

Ректор СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян була запрошена для участі в передачі «Тема дня» телеканалу UA: ДОНБАС. Говорили про можливості підготовки в університеті за більш ніж 100 спеціальностями різного напрямку, отримання освіти в закордонних вишах-партнерах СНУ ім. В. Даля, здобутки і шляхи розвитку закладу. Подробнее…

 

«Человек года» учится в ВНУ им. В. Даля

6.02.2018 

Наприкінці січня у Києві відбувся фестиваль східного танцю «Захарит збирає друзів», під час якого титулом «Людина року Української асоціації виконавців східного танцю-2017» було вшановано кращих танцівників та обдарованих особистостей. У номінації «Професіонали» кубок та диплом «Людини року» отримала студентка СНУ ім. В. Даля Радислава Можнякова.

Подробнее…

 

Сроки проведения ВНО-2018

6.02.2018 

З 6 лютого по 19 березня у навчальному корпусі СНУ ім. В. Даля буде працювати пункт реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році, в якому буде надаватися консультаційна та технічна допомога з питань реєстрації випускників закладів загальної середньої освіти минулих років Подробнее…

 

Важные вопросы относительно творческого зачета для абитуриентов специальности 061 «Журналистика»

5.02.2018 

Що таке «творчий залік»

Згідно з «Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році» творчий залік – форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих та / або фізичних здібностей вступника.

Подробнее…