Доклад сотрудницы ВНУ им. В.Даля получил высокую оценку на Международной конференции

19.09.2017 

Доцент кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля, кандидат психологічних наук Ольга Мітічкіна представила доповідь «Проблема кризи ідентичності в сучасному суспільстві» на Міжнародній науково-практичній конференції «Методологія: теорія та практика символдрами» у Києві.

Подробнее…

 

Студентов ВНУ им. В.Даля приглашают в Литву и Польшу

19.09.2017 

У рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Міністерства культури України, Посольства Литовської Республіки в Україні з 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви.

Подробнее…

 

Далевцев стало больше на 3000 человек. Кампания продолжается

18.09.2017 

У 2017 році в усі підрозділи Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля зараховано близько трьох тисяч нових студентів.

Кількість студентів безпосередньо в базовому університеті стала більшою приблизно на 2300 осіб, половина з яких отримуватиме освітній ступінь бакалавра, решта здобуватимуть ступінь магістра.

Подробнее…

 

В Университете им. В.Даля магистерские и дипломные работы студентов будут проверять на плагиат

15.09.2017 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля розпочав співпрацю з українською компанією ТОВ «Антиплагіат» сервіс Unicheck, яка займається розробленням програмного забезпечення для виявлення плагіату в академічних роботах. Подробнее…

 

Далевец Денис Фиронов — призер Международного конкурса «Будущие асы цифрового машиностроения»

14.09.2017 

Студент кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Денис Фіронов став срібним призером 15-го Міжнародного конкурсу «Майбутні аси цифрового машинобудування».

Подробнее…

 

Далевцы принимают участие в проекте «Мы против коррупции»

13.09.2017 

Представники Ресурсного центру зі сталого розвитку при СНУ ім. В.Даля, громадської організації «Фундація «Простір» та Програми розвитку ООН уклали угоду щодо реалізації проекту «Ми – проти корупції!» за кошти виділеного гранту.

Подробнее…

 

Шаги до равного доступа к образованию

11.09.2017 

Директор Центру дистанційного навчання СНУ ім. В.Даля, к.т.н., доцент Олександр Брежнєв  поділився досвідом організації дистанційного навчання в Університеті з учасниками тренінгу «Інформаційна кампанія щодо забезпечення рівного доступу дітей сходу України до середньої освіти», організованому фондом «Відкрита політика».

Подробнее…

 

Реальность существования СМИ для будущих журналистов

11.09.2017 

Студенти кафедри української філології та журналістики Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля прийняли участь у медіа-дискусії «Сучасні стандарти журналістики та кому вони потрібні». Подробнее…

 

Далевец получил государственную награду

11.09.2017 

За досягнення високих спортивних результатів на X Всесвітніх іграх у м. Вроцлав (Республіка Польща), піднесення міжнародного авторитету України старшого викладача кафедри здоров'я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки заслуженого майстра спорту України Дмитра Семененка нагороджено Державною нагородою — медаллю "За працю і звитягу".

Подробнее…

 

Студент ВНУ им. В.Даля принял участие в Х Международной студенческой олимпиаде по химии в Тегеране

5.09.2017 

Студент магістратури Факультету інженерії СНУ ім. В.Даля Василь Смалій взяв участь у Х Міжнародній студентській олімпіаді з хімії у Ірані. Подробнее…