Далевцы отпраздновали Международный день студента

24.11.2017 

Студенти СНУ ім. В. Даля відсвяткували Міжнародний день студента батлом. Команди презентували  факультети та інститути, змагалися у вокалі, танцях і жартах.

Подробнее…

 

Студенты ВНУ им. В. Даля повысили свою финансовую грамотность

24.11.2017 

Керівник Центру Фінансової грамотності при інституті економіки та управління СНУ ім. В. Даля, доцент Олена Тищенко разом із студентками 2 курсу інституту Юлією Крикливою, Тетяною Анисімовою, Валерією Деркач, Іриною Горобинською та Іною Сопельник взяли участь у фінансовій грі «Cache flow» Подробнее…

 

«О выборе пиццы и депутатов»

23.11.2017 

Інтерактивну лекцію під такою назвою прочитали далівцям представники громадської організації «Центр UA» — її співзасновник та керівник Олег Рибачук та виконавча директорка Інна Борзило. Цікаво й дохідливо вони розповіли про ключові аспекти виборчої системи як основи парламентаризму, показали, як насправді діяльність народних обранців впливає на щоденне життя звичайних громадян.

Подробнее…

 

Студенты ВНУ им. В. Даля присоединились к чествованию Достоинства и Свободы Украины

22.11.2017 

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяли участь у міському заході з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, 4-ї річниці Майдану.

Подробнее…

 

Преподаватель ВНУ им. В. Даля принял участие в молодежном обмене «Express Yourself» в Румынии

21.11.2017 

Делегація студентів з українських вишів у межах проекту з молодіжного обміну «Express Yourself» побувала в румунському місті Крайова. Одним з лідерів групи українських студентів став старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля Євген Медвєдєв.

Подробнее…

 

Ученых-историков ВНУ им. В. Даля приглашают к сотрудничеству литовские коллеги

20.11.2017 

Викладач Університету імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), політолог, публіцист, дипломат Альвідас Медалінскас завітав до СНУ ім. В. Даля для обговорення напрямків співпраці з далівцями. Подробнее…

 

Яркая победа далевца на Чемпионате мира по пауэрлифтингу в Чехии

19.11.2017 

Напередодні чемпіонату світу 2017 року з пауерліфтингу, який проходить у м.Пльзень (Чехія), старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Дмитро Семененко отримав державну нагороду — медаль «За працю і звитягу».

Подробнее…

 

Прошел семинар «Мировые стандарты журналистики в условиях войны и кризиса»

17.11.2017 

На базі кризового медіа-центру «Сіверський Донець» відбувся семінар, присвячений стандартам журналістики в умовах війни та кризи. Захід проводився за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Академією Української Преси та Національною спілкою журналістів України. У семінарі прийняли участь і студенти СНУ ім. В. Даля.

Подробнее…

 

Луганско-Львовские обмены

16.11.2017 

Студенти і викладачі СНУ ім. В. Даля прослухали лекцію кандидата історичних наук Ігоря Медведя на тему «Яких історичних героїв потребує українське суспільство, або чому Іван Франко актуальний для сьогодення».  

Подробнее…

 

В ВНУ им. В. Даля начал работу Информационный центр Представительства ЕС в Украине

16.11.2017 

В СНУ ім. В. Даля з офіційним візитом побували співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні, яке в межах інформаційної кампанії  «Будуємо Європу в Україні» проводить серію інформаційно-просвітницьких заходів у всіх областях нашої держави.

Подробнее…