1 вересня у Далівському університеті

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля 1 вересня традиційно розкрив двері для студентів. У День знань, на площі біля бібліотеки Далівського університету панувала святкова атмосфера. Тут відбулося врочисте «Посвячення у студенти». Першокурсники довго чекали цього свята – адже зараз і починається їх доросле, студентське життя. На площі були присутні: ректор університету професор Олександр Голубенко, проректори університету, декани факультетів, завідувачі кафедрами, директори учбово-наукових інститутів. На святі був присутній В.А. Антипов, голова Жовтневої районної ради. Присутніх на площі з Днем знань привітав ректор університету професор Олександр Голубенко та вручив першокурсникам символічні залікову книжку та студентський квиток: «У цей святковий день я хочу побажати вам щастя, успіхів і здоров’я! Це новий етап у вашому житті. Ви потрапили у ряди нашої університетської сім’ї, і сподіваюся, з гордістю будете нести ім’я «Далівців»!» Студентів на площі привітали студентські колективи художньої самодіяльності «Вольниця», «Світанок України”, „Пульс”, „Світоч”, „Олімп і я”, 14-кратний чемпіон України по софтболу команда «Ніка» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Студентка 1 курсу гравець команди «Ніка» Любов Мартинова вручила ректору СНУ ім. В. Даля «пастку». Цього року на перший курс поступили більш ніж 5 тисяч чоловік, за кошти бюджету з них будуть навчатися 1455. Після свята першокурсники заповнять предметні аудиторії та почнуть «гризти граніт наук». Університет, у свою чергу, забезпечить високий рівень освіти та можливість стажування за кордоном у провідних вузах світу.