16 вересня Віктору Олексійовичу Козубенко виповнюється 77 років

Складний і цікавий життєвий шлях Віктора Олексійовича. У юному віці він почав свій трудовий шлях на шахті гірником. Нещасний випадок, що відбувся з ним там, ще сильніше загартував характер. Незважаючи на всі перешкоди, він залишився працювати. Свою післявоєнну молодість Віктор Олексійович згадує з особливим вогником в очах: «Час був складний, потрібно було працювати. Я закінчив тоді 8 класів – на ті часи це було добре. Але я все-рівно дуже хотів вчитися. Не відразу, але я закінчив технікум, а потім і достроково інститут». Науково-викладацьку діяльність Віктор Олексійович почав в 1956 році. Увесь практичний досвід роботи і прагнення до освіти допомогли в написанні наукової літератури для студентів по підготовці фахівців народного господарства. Перша книга – «Планування вугільної шахти» вийшла вже в 1960 році. Віктор Олексійович автор низки наукових напрямів з тематики вугільної галузі. З 1991 до 2000 року Віктор Олексійович працював в Східноукраїнському національному університеті ім. В.Даля на юридичному факультеті завідуючим сектором господарського права. Після важкої хвороби Віктор Олексійович у 2003 році сів за написання роману. Через два роки роман «Сам з собой рассуждая» вийшов малим тиражем. Всі книги були роздані друзям, знайомим, колегам. У цьому романі він розповів про своє життя в різних аспектах: про працю, науку, сім`ю. Підписав роман псевдонімом, «Вик Алекс Тонин», узявши за основу імена сина, батька і матері, – Віктор, Олексій, Антоніна. Колектив Східноукраїнського національного університету імені Владимира Даля від щирого серця поздоровляє цю чудову людину і високопрофесійного фахівця з Днем Народження!! Бажаємо ювілярові міцного здоров`я, благополуччя і довгих років життя!!!