23 студента СНУ ім. В.Даля стали учасниками хакатону

Активні студенти і викладачі СНУ ім. В.Даля взяли участь в першому регіональному хакатоні з розробки соціально-корисних IT-проектів. Організаторами хакатону виступили Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, ГО «Суспільна думка», IT-компанія «Olympic {hash}», ГО «Фундація «Простір», Ресурсний центр зі сталого розвитку СНУ ім. В.Даля, її підтримали місцева влада, засоби масової інформації, представництво ПРООН. За дві доби безперервної роботи команди розробили 8 соціальних проектів.

Відеопрезентація Університету

Одна з далівських команд зробила відеопрезентацію Університету і зайняла 1-е місце у номінації «Соціальна корисність». Один з учасників цієї команди Сергій Леоненко розповів про свої враження від участі у проекті: «Приємно здивувала атмосфера  злагодженої роботи, доброзичливості, цивілізованої конкуренції. Команди спілкувалися між собою і допомагали одна одній.  Тепер наші зусилля будуть спрямовані на отримання гранту для створення телестудії в нашому Університеті».

Команда Факультету інформаційних технологій та електроніки

Команда КАІшників Факультету інформаційних технологій та електроніки прийшла на конкурс з грою на телефон і отримала пропозицію переробити її у прототип VR-гри (віртуальна реальність). На переробку продукту пішла ціла ніч, і результат був того вартий – проект увійшов у трійку кращих.

Ще одна далівська команда під керівництвом доцента кафедри програмування та математики Факультету інформаційних технологій та електроніки Юрія Ковальова створила сайт громадських організацій.

Руслан Галгаш

За креативність і нестандартність ідеї була відзначена команда студентів-програмістів Інституту хімічних технологій (м.Рубіжне), яка створила інформаційний сайт «Кіт і пес» для майбутніх власників домашніх тварин. За словами учасника команди Андрія Алдакімова, ця тема актуальна і в нашому регіоні, і в Україні в цілому, а сайт за умови додавання функціональності можна вважати готовим продуктом.

Підводячи підсумки хакатону, радник ПРООН з питань примирення та соціальної єдності  Ганна Борова зазначила: «Такий захід заслуговує на підтримку в майбутньому. Побачивши стільки далівців, я зрозуміла, що  наш Університет заслуговує на створення міні-хакатончиків на своїй базі».