Print

Четвертий історичний етнофестиваль «Східний бастіон»

 

Шановні далівці!

16-17 жовтня на території мотузкового парку «Fiesta» буде проходити традиційний 4-й історичний етнофестиваль «Східний бастіон», присвячений знаковим подіям та датам в історії України: 14.10.—День захисників та захисниць України; 6.12.— День Збройних Сил України (30 років у сучасній історії нашої держави).

Цього року фестиваль значно розширив свій масштаб і вже став подією міжрегіонального рівня, у якій візьмуть участь представники Луганської, Донецької, Харківської областей. Цей захід проводиться за підтримки Українського культурного фонду. Офіційними партнерами стали СНУ ім. В. Даля, Луганський прикордонний загін імені Героя України полковника Євгена Пікуса.

У рамках цього фестивалю започатковується нова традиція – змагання з багатоборства «Котигорошко». У них можуть взяти участь команди, представлені підприємствами, установами, організаціями, громадами Луганської області. Участь безкоштовна.

Це – чудова нагода помірятися силами у гирьовому спорті (поштовх 2 гирь вагою по 24 кг від грудей без опускання снаряду до положення вису), стрільбі зі спортивного луку (по мішені з відстані 15 метрів), армрестлінгу (особисті змагання проходять окремо на ліву та праву руки) та у різноманітних силових естафетах і таким чином виявити найсильнішу команду області.

До участі запрошуються усі далівці та їхні сім’ї. Вхід вільний.

Програма проведення змагань з багатоборства «КОТИГОРОШКО»

за кубок парку «FIESTA»

Дата

Час

Програма

16 жовтня

10:00-11:00

Приїзд учасників

16 жовтня

11:00-12:00

Реєстрація учасників

16 жовтня

12.00-14:00

Церемонія відкриття змагань.

Змагання з багатоборства «КОТИГОРОШКО»

16 жовтня

14:00-16:00

Змагання з армрестлінгу

16 жовтня

16:00-17:00

Церемонія нагородження та закриття

змагання


✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!