До 100-річчя СНУ ім. В. Даля. День ННІ транспорту і будівництва

11.11.2019 

Наступного року Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначатиме сторіччя з дня заснування. Серед численних заходів, які заплановані, і вже проводяться до цієї урочистої дати, є і святкування Днів інститутів та факультетів.

«Першою ластівкою» у цьому починанні виступив Навчально-науковий інститут транспорту і будівництва. Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Конституційно-правові засади адміністративної реформи в Україні»

28.10.2019 

Вже третій рік поспіль у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля проходить Всеукраїнська науково-практична конференція «Конституційно-правові засади адміністративної реформи в Україні». Цього року цей захід присвячено сторіччю нашого університету.

Докладніше…

 

Далівці на «Території здоров’я»

18.10.2019 

На спортивному майданчику університету викладачами кафедри здоров'я людини і фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля проведено спортивно-масовий захід до 100-річчя університету «Територія здоров'я».

Докладніше…

 

Посвята у студенти сторіччя

30.09.2019 

Урочиста і весела посвята першокурсників у студенти СНУ ім. В. Даля відбулася на березі Сіверського Дінця. Традиційно на дійство зібралися далівці-новачки та іхні викладачі, адміністрація університету та усі бажаючі.

Докладніше…

 

Біг, футбол, стрибки – далівці позмагалися

26.09.2019 

Змагання, присвячені 100-річчю Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Дню Міжнародного студентського спорту та Всеукраїнському олімпійському уроку, відбулися на стадіоні «Хімік».

Докладніше…

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ АДМІНІСТРАТИВНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ»

7.09.2019  Докладніше…

 

Першокурсників СНУ ім. В. Даля урочисто прийняли до великої родини далівців

2.09.2019 

Першокурсників трьох навчально-наукових інститутів, чотирьох факультетів і Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля привітали на урочистому заході, присвяченому Дню знань.

Докладніше…

 

Музей імені Володимира Даля у СНУ!

12.08.2019 

Завдяки тренінгу за програмою Active Citizens Ukraine, який провела ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада", члени Профкому студентів СНУ ім. В. Даля написали два проекти і подали їх на грантовий конкурс.

Докладніше…