До 100-річчя СНУ ім. В. Даля. День ННІ транспорту і будівництва

11.11.2019 

Наступного року Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначатиме сторіччя з дня заснування. Серед численних заходів, які заплановані, і вже проводяться до цієї урочистої дати, є і святкування Днів інститутів та факультетів.

«Першою ластівкою» у цьому починанні виступив Навчально-науковий інститут транспорту і будівництва. Докладніше…

 

Новини спорту

11.11.2019 

Студент кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Артур Чернов взяв участь у змаганнях на Кубок України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, який проходив у спорткомплексі Київського національного архітектурно-будівельного університету.

Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля пройшов Всеукраїнський диктант національної єдності

8.11.2019 

Вже третій рік поспіль до найбільшої аудиторії СНУ ім. В. Даля збираються студенти й викладачі нашого вишу, держслужбовці й правоохоронці, працівники установ, члени громадських організацій, щоб разом написати Всеукраїнський радіодиктант, присвячений, як і завжди, Дню української писемності та мови.

Докладніше…

 

Студентка-далівка побувала на тренінгу для молодих лідерів у Святогірську

7.11.2019 

Студентка I курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Єлизавета Бережна взяла участь у тренінгу «Формування навичок аргументації і комунікації у представників молодих лідерів та молодих державних службовців» (м. Святогірськ).

Докладніше…

 

У роботі конференції National Media Talk взяла участь студентка СНУ ім. В. Даля

6.11.2019 

Студентка 3 курсу факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки спеціальності «Журналістика» Вікторія Бєкєтова взяла участь у Третій національній конференції National Media Talk. Конференція була присвячена медіа та владі: чи впливає влада на інформаційний простір.

Докладніше…

 

Студент-далівець побував на конференції «Архітектура майбутнього»

5.11.2019 

Студент 4-го курсу кафедри «Архітектура і містобудування» ННІ транспорту і будівництва СНУ ім. В. Даля Олександр Какацій відвідав найбільшу в Україні Другу міжнародну архітектурну конференцію «Архітектура майбутнього», котра проходила у Києві. Докладніше…

 

Студент СНУ ім. В. Даля відвідав майстер-клас «Аудіовізуальні медіа» у Львові

1.11.2019 

Студент ІІ курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Андрій Захарченко відвідав унікальні лекції швейцарського професора, керівника відділу «Аудіовізуальні медіа» Цюрихського університету мистецтв Мартіна Цимпера.

Докладніше…

 

Студенти-далівці на міжнародному тренінгу із студентського самоврядування у м. Дніпрі

1.11.2019 

Студенти ННІ міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Світлана Ткаченко та Дмитро Семянистий (спеціальність «Германо-романська філологія та переклад»), Дар’я Пастушенко і Олександра Титаренко (спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії») взяли участь у тренінгу «Тандем-Партнерство Німеччина – Україна, академічне самоврядування», який проходив у м. Дніпрі на базі НТУ «Дніпровська політехніка».

Докладніше…

 

«Інтернаціоналізація вишів – німецька перспектива» – воркшоп у Києві

31.10.2019 

Начальник відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В.Даля Олена Середіна взяла участь у воркшопі для співробітників міжнародних відділів «Інтернаціоналізація вишів – німецька перспектива» у Києві.

Докладніше…

 

На зустріч із студентами завітали представники Збройних сил України

31.10.2019 

У СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч студентів з представниками ЗСУ. Лейтенант Євген Дорошенко, що проходить службу у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді, розповів про бойовий шлях цього підрозділу, відповів на численні запитання присутніх.

Докладніше…