Студенти СНУ ім. В. Даля працюють вожатими

19.07.2018 

Студентки СНУ ім. В. Даля Маргарита Заяц (Навчально-науковий інститут економіки та управління), Ольга Урбаліс та Юлія Вєлічко (Факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки) під час літніх канікул працюють у МДЦ "Артек" в Пущі-Водиці під Києвом.

Докладніше…

 

Юридична клініка працює

13.07.2018 

Студентка юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга Нікітіна за результатами відбору представила Юридичну клініку "PRO BONO" у Літній школі у м. Вижниці Чернівецької області, в якій взяли участь 20 представників юридичних клінік із 19 закладів вищої освіти. Докладніше…

 

СНУ ім. В. Даля відкрив вступний сезон

12.07.2018 

Приймальна комісія СНУ ім. В. Даля відкрила двері для майбутніх студентів університету. Протягом двох тижнів, починаючи з 12 липня, триватиме прийом документів. В холі навчального корпусу було людно вже зранку.

Докладніше…

 

СНУ ім. В. Даля – кращий в області за консолідованим рейтингом

10.07.2018 

СНУ ім. В. Даля увійшов у число закладів вищої освіти України, які посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу 2018 року, повідомляє інформаційний ресурс "Освіта.ua". Університет також визнаний кращим у Луганській області.

Докладніше…

 

Далівці беруть участь у археологічній експедиції

5.07.2018 

Вже п’ятий тиждень триває археологічна експедиція, учасниками якої є студенти спеціальності 032 (Історія та археологія) юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, а також представники інших спеціальностей, які цікавляться історією Луганщини.

Докладніше…

 

Далівка пройшла міжнародне науково-педагогічне стажування

4.07.2018 

Професор кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Ольга Смоліна пройшла міжнародне науково-педагогічне стажування за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» в м. Новий Сонч (Польща).

Докладніше…

 

Школярів, що вивчають англійську мову на базі СНУ ім. В. Даля, запросили на святкування Дня незалежності США

3.07.2018 

Учасників та викладачів Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Access, що впроваджується на базі СНУ ім. В. Даля за підтримки Посольства США в Україні, працівники амбасади запросили на феєричне свято в Американському домі у м. Києві напередодні Дня незалежності Сполучених Штатів Америки,  яке святкується 4 липня. Докладніше…

 

Викладачі англійської мови навчалися викладати

3.07.2018 

Працівники кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин доцент Ірина Афоніна, викладач Альона Бовт та начальник відділу міжнародних проектів і програм Олена Середіна взяли участь в навчальному семінарі для викладачів англійської мови освітньої програми English Access Microscholarship Program. Докладніше…

 

Далівці взяли участь у засіданні «Конституція України: декларація права чи реальність»

2.07.2018 

З нагоди святкування Дня Конституції України у Луганському прес-клубі відбулося обговорення базових норм, змін і дотримання положень Конституції України. В ньому взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, викладачі юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, громадські активісти, журналісти.

Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля пройшла відеоконференція МОН України

25.06.2018 

В конференц-залі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася нарада Міністерства освіти і науки України у форматі відеоконференції.

Докладніше…