Студенти-далівці зустрілися з польським політологом М. Каміонкою

14.11.2018 

Кафедра політології та міжнародних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля ініціювала та провела відкриту зустріч-лекцію із Матеушем Каміонкою – магістром політології, докторантом, викладачем Педагогічного університету в Кракові (Польща).

Докладніше…

 

Захід до Всесвітнього дня сиріт у СНУ ім. В. Даля

13.11.2018 

Викладач кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ліна Бєловецька провела захід, присвячений Всесвітньому дню сиріт у межах її дисертаційного дослідження «Педагогічна підтримка усиновлених дітей з України в США в опануванні англійської мови».

Докладніше…

 

Презентація ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» для студентів СНУ ім. В. Даля

13.11.2018 

В рамках реалізації угоди про співпрацю із ТОВ НВП «Дніпроенергосталь» (м. Запоріжжя) в лабораторному корпусі СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч заступника генерального директора підприємства Сергія Семірягіна зі здобувачами вищої освіти інженерно-технічних спеціальностей Докладніше…

 

Далівці висаджують дерева і чагарники

12.11.2018 

Озеленення території біля навчального і лабораторного корпусів СНУ ім. В. Даля було розпочато у весняно-літній період із закупівлі саджанців в Бахмутському розпліднику і Сєвєродонецькому лісомисливському господарстві. Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля писали Всеукраїнський радіодиктант

9.11.2018 

У СНУ ім. В. Даля для написання разом зі студентами, викладачами та співробітниками університету 18-го за рахунком Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності завітали поважні гості з м. Києва Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля відкрили другу групу для безкоштовного вивчення школярами англійської мови

9.11.2018 

Другу групу за Програмою малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access) відкрили у СНУ ім. В. Даля. Програма Access фінансується Державним департаментом США.

Докладніше…

 

Далівці позмагалися з волейболу

9.11.2018 

У СНУ ім. В. Даля відбулася товариська зустрічі з волейболу між збірною командою факультетів і навчально-наукових інститутів і командою Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму.

Докладніше…

 

Студентка СНУ ім. В. Даля нагороджена Почесною відзнакою Львівської обласної ради

9.11.2018 

Студентка 5 курсу факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля Ганна Какауліна за значну громадську діяльність отримала Почесну відзнаку Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки».

Докладніше…

 

Презентація археологічних знахідок

9.11.2018 

На юридичному факультеті СНУ ім. В. Даля відбулася презентація матеріалів археологічних розкопок, що проводилися влітку та восени 2018 року кафедрою історії та археології юридичного факультету СНУ ім. В. Даля, студентами спеціальності 032 «Історія та археологія», слухачами секції «Археологія» Луганського відділення Малої академії наук учнівської молоді під керівництвом проф. Юрія Бровендера.

Докладніше…

 

Активісти студради СНУ ім. В. Даля зустрілися з німецькими колегами

6.11.2018 

Семеро студентів СНУ ім. В. Даля – Богдан Марчуков, Ганна Какауліна, Влад Фаустов, Ольга Несвін, Владислав Вітковський, Ганна Копишта, Радислава Можнякова – побували з триденним візитом у м. Дніпрі для обміну досвідом у сфері студентського самоврядування з колегами з Німеччини.

Докладніше…