Студенти відремонтували аудиторію під час виробничої практики

15.03.2019 

Студенти кафедри будівництва, урбаністики та просторового планування і кафедри архітектури та містобудування навчально-наукового інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля активно провели виробничу практику, виконуючи ремонт студентської аудиторії.

Докладніше…

 

Відбулася презентація Медіа-центру університету представникам ЗМІ

15.03.2019 

У СНУ ім. В. Даля відбулася презентація Медіа-центру університету, створеного за грантовим проектом Посольства США в Україні.

Докладніше…

 

Тарас Шевченко – художник слова й пензля

15.03.2019 

Студенти кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля провели музично-літературний захід «Тарас Шевченко – художник слова й пензля» з нагоди 205-ї річниці з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка.

Докладніше…

 

Далівські студенти-активісти побували з візитом у Львові

14.03.2019 

До Міжнародного жіночого дня профком студентів СНУ ім. В. Даля організував дводенну культурно-просвітницьку подорож до Львова «Схід і захід разом», у рамках якої відбулася зустріч з профкомом НУ «Львівська політехніка» і Студентською радою Львова.

Докладніше…

 

До весняних свят

12.03.2019 

Святковим концертом, присвяченим початку весни, Жіночому дню та Масляній привітав усіх дівчат та жінок університету факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля.

Докладніше…

 

Зустріч у межах Меморандуму про співпрацю між Луганським НДЕКЦ МВС та СНУ ім. В. Даля

12.03.2019 

У межах Меморандуму про співпрацю між Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС та СНУ ім. В. Даля відбулась робоча зустріч з представниками факультету інженерії на базі Луганського НДЕКЦ МВС.

Докладніше…

 

Перший практичний досвід майбутніх педагогів

12.03.2019 

Кожному студенту СНУ ім. В. Даля цікаво випробувати себе у майбутній професії, перевірити набуті знання і вміння, переконатись у правильності обраного шляху.

Тому викладачі кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки з особливою зацікавленістю чекали завершення педагогічної практики студентів 3-го і 4-го курсів Докладніше…

 

Іменні стипендії студентам-далівцям від рубіжанської «Зорі»

11.03.2019 

Розвивається плідне співробітництво між СНУ ім. В. Даля і ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне). Черговим його етапом став конкурс-співбесіда для студентів спеціальності 161 – «Хімічні технології та інженерія» на здобуття іменних стипендій від рубіжанської «Зорі».

Докладніше…

 

Зі святом 8-го березня!

7.03.2019 

Щиро й радо вітаємо усіх жінок, які працюють або навчаються у СНУ ім. В. Даля, з найпрекраснішим святом весни – 8 березня!

Докладніше…

 

Далівці – активні студенти

5.03.2019 

Студентка факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля, керівник громадської організації «Студентська спільнота» Ганна Какауліна в інтерв’ю радіо «49` паралель» розповіла про позанавчальне життя студентів університету: участь у тренінгах, організацію культурно-масових заходів і інших активностей.

Докладніше…