Відбулась ХІ науково-практична конференція кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті

3.12.2020 

1-2 грудня 2020 року кафедра «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» провела щорічну ХІ науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти та молодих вчених.

Докладніше…

 

Далівці – наукова еліта України

3.12.2020 

Науковці СНУ ім. В. Даля взяли участь у Міжнародній програмі «Наукова еліта України», яка спрямована на популяризацію на світовій арені результатів наукової діяльності українських вчених.

Докладніше…

 

Пам’яті Михайла Федоровича Смирного

2.12.2020 

Докладніше…

 

Колектив СНУ ім. В. Даля долучився до розробки бренду Сєвєродонецької громади

30.11.2020 

Триває робота над стратегією розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади на період 2021-2027 роки. Зокрема викладачі СНУ ім. В. Даля – Наталія Швець, Олена Хандій, Інна Семененко та Галина Татарченко разом з командою Brandville беруть участь у розробці майбутнього бренду.

Докладніше…

 

Викладачі СНУ ім. В. Даля навчаються проєктуванню

26.11.2020 

За сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля на базі нової комп’ютерної спеціалізованої лабораторії ChemLab розпочалися курси для викладачів.

Докладніше…

 

Поєднувати теоретичне навчання з практикою – можливо!

26.11.2020 

Дев’ятеро студентів факультету інженерії (спеціальності: галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; хімічні технології та інженерія) перейшли на дуальну форму навчання. Це стало можливим завдяки домовленості про співпрацю між СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря».

Докладніше…

 

Голова Донецького наукового центру Володимир Устименко зустрівся з науковцями Луганщини

23.11.2020 

У ході візиту до Луганської області голова Донецького наукового центру (ДНЦ) НАН України та МОН України, член-кореспондент НАН України Володимир Устименко та директорка ДНЦ НАН України Олена Кучер провели зустріч з ректоркою Ольгою Поркуян та науковцями СНУ ім. В. Даля.

Докладніше…

 

219 років з дня народження Володимира Даля

22.11.2020 

22 листопада 2020 року виповнюється 219 років з дня народження нашого великого земляка – Володимира Даля!

Для всього світу Володимир Іванович Даль відомий як письменник, лексикограф, лікар і автор знаменитого «Тлумачного словника». Наша ж університетська спільнота особливо шанує пам’ять та досягнення цієї видатної особистості, адже 19 років носить її ім’я.

Докладніше…

 

21 листопада – День Гідності та Свободи

21.11.2020 

Докладніше…

 

Нагородження до студентського свята

20.11.2020 

Студентам СНУ ім. В. Даля напередодні Міжнародного дня студентів було запропоновано взяти участь в грандіозному осінньому VIDEOBATTL'і факультетів/навчально-наукових інститутів університету. Вони мали зробити рекламне відео щодо їхнього бачення можливостей для розвитку, які надає університет. Головна цитата відео "Мій університет – це платформа можливостей для…".

Докладніше…