День студентського спорту

23.09.2019 

Далівці прийняли участь в обласному спортивно-масовому заході, присвяченому міжнародному дню студентського спорту. Змагання відбулися  на спортивних площадках міста Рубіжне. Докладніше…

 

Стажування далівця у Словаччині

17.09.2019 

Викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті, к.т.н. Станіслав Семенов пройшов стажування у Жилінському університеті (Словаччина).

Докладніше…

 

Науковці СНУ ім. В. Даля співпрацюють з центрами зайнятості області

17.09.2019 

Семінар-тренінг на тему: «Ділове спілкування. Ефективна взаємодія у системі «людина-людина» пройшов на базі Центру удосконалення освіти СНУ ім. В. Даля у приміщенні мультихабу «GreenLab» на замовлення Луганського обласного центру зайнятості. В семінарі взяли участь фахівці регіональних та місцевих центрів зайнятості Луганської області. Докладніше…

 

Пенсійники Луганщини провели вікторину зі студентами СНУ ім. В. Даля

11.09.2019 

Головні спеціалісти відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Вадим Тодоров та Тетяна Верещак провели вікторину зі студентами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на тему: «Легалізація зайнятості – основа стабільного майбутнього!».

Докладніше…

 

Почесний гість у СНУ ім. В. Даля

6.09.2019 

До СНУ ім. В. Даля завітав почесний гість – голова Луганського обласного об'єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, головний редактор журналу «Бахмутський шлях», заслужений працівник освіти України, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка Володимир Семистяга.

Докладніше…

 

Першокурсників СНУ ім. В. Даля урочисто прийняли до великої родини далівців

2.09.2019 

Першокурсників трьох навчально-наукових інститутів, чотирьох факультетів і Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму СНУ ім. В. Даля привітали на урочистому заході, присвяченому Дню знань.

Докладніше…

 

Ольга Поркуян: Єдність навчального і наукового процесів – основний напрямок розвитку університету

1.09.2019 

На традиційних серпневих зборах трудового колективу СНУ ім. В. Даля були підбиті підсумки роботи за минулий навчальний рік і визначені завдання на наступний – 2019-2020-й.

Докладніше…

 

Далівці на міжнародній конференції «Future Internet of Things and Cloud»-2019 у Стамбулі

30.08.2019 

Кафедра комп’ютерних наук та інженерії факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля, проректор з науково-педагогічної та міжнародної діяльності, д.т.н., проф. О. Рязанцев, завкафедри комп’ютерних наук та інженерії, д.т.н., проф. І. Скарга-Бандурова організували перший міжнародний симпозіум «Artificial Intelligence, IoT, Robotics and Smart Systems» (AIRS2-19).

Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля пройшли загальні збори першокурсників

27.08.2019 

У навчальному корпусі СНУ ім. В. Даля відбулися загальні збори студентів, що цього року вступили до університету. Ректорка нашого вишу, д.т.н., проф. Ольга Поркуян привітала першокурсників з початком навчання, побажала успіхів та розповіла про те, якими будуть їхні перші кроки у студентському житті.

Докладніше…

 

Завкафедри української філології та журналістики Галина Бондаренко у студії телеканалу UA: ДОНБАС

21.08.2019 

У передачі телеканалу UA: ДОНБАС "Тема дня" обговорювалося мовне питання на Донбасі. У якості запрошеної експертки виступила завідувачка кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Галина Бондаренко.

Докладніше…