Університетську молодь запросили долучитися до розробки стратегії розвитку Сєвєродонецької громади

17.09.2020 

Експертка Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) зі стратегічного планування Наталія Бойко привітала учасників молодіжної сесії «Майбутнє Сєвєродонецька» та розповіла, що Стратегія розвитку Сєвєродонецької міської територіальної громади розробляється на період 2021-2027 року.

Докладніше…

 

Компанія “ХІМПРОEКТ” розробила для студентів Луганщини навчальні тренажери

16.09.2020 

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) підприємство “Хімпроект” (Сєвєродонецьк) представило для Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля навчальні моделі на базі програмного забезпечення BiTech та AssistantBuild для навчання студентів-хіміків.

Докладніше…

 

Першокурсники сіли за парти

16.09.2020 

У всіх трьох корпусах кураторською годиною розпочалося 14 вересня навчання першокурсників 2020 СНУ ім. В. Даля.

Докладніше…

 

Проєкт “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей” реалізовуватиметься за сприяння Проєкту USAID

15.09.2020 

1 вересня 2020 року Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.

Докладніше…

 

Навчаємось вирішувати юридичні проблеми ВПО

12.09.2020 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася фінальна зустріч викладачів, студентів, представників громадськості та юристів в рамках HELP курсу з питань внутрішнього переміщення.

Докладніше…

 

Новий археологічний сезон далівців

8.09.2020 

Наприкінці серпня, з запізненням через протиепідемічні заходи, почався черговий сезон археологічних досліджень вчених та студентів СНУ ім. В. Даля.

Докладніше…

 

Тренінг зі сприяння профорієнтації

8.09.2020 

Студентка 4-го курсу Факультету гуманітарних наук психології та педагогіки Наталія Бондар як представниця Центру розвитку кар'єри СНУ ім. В. Даля взяла участь у методологічному семінарі "Сучасні методи та інструменти тренінгової роботи з профорієнтації та сприяння у працевлаштуванні", який відбувся в рамках програми "Сприяння працевлаштуванню ВПО та місцевих мешканців" у м. Харків.

Докладніше…

 

Реалізація гранту іде за планом

5.09.2020 

У СНУ ім. В. Даля розпочато перший етап освоєння гранту «Підтримка дистанційного навчання для Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» в рамках проєкту USAID «Економічна підтримка східної України» (ERA). Докладніше…

 

Гуртожитки СНУ ім. В. Даля готові приймати студентів

5.09.2020 

Організація поселення студентів відбувається відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо організації протиепідемічних заходів у гуртожитках в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19). Докладніше…

 

Англійська мова – для школярів соціально вразливих груп населення Сєвєродонецька

2.09.2020 

У СНУ ім. В. Даля вкотре стартує безкоштовна дворічна «Програма малих стипендій з вивчення англійської мови посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program, скорочено Access). Докладніше…