Вчених-істориків СНУ ім. В. Даля запрошують до співпраці литовські колеги

20.11.2017 

Викладач Університету імені Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва), політолог, публіцист, дипломат Альвідас Медалінскас завітав до СНУ ім. В. Даля для обговорення напрямків співпраці з далівцями. Докладніше…

 

Яскрава перемога далівця на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Чехії

19.11.2017 

Напередодні чемпіонату світу 2017 року з пауерліфтингу, який проходить у м. Пльзень (Чехія), старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Дмитро Семененко отримав державну нагороду – медаль «За працю і звитягу».

Докладніше…

 

Пройшов семінар «Світові стандарти журналістики в умовах війни та кризи»

17.11.2017 

На базі кризового медіа-центру «Сіверський Донець» відбувся семінар, присвячений стандартам журналістики в умовах війни та кризи. Захід проводився за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу спільно з Академією Української Преси та Національною спілкою журналістів України. У семінарі прийняли участь і студенти СНУ ім. В. Даля.

Докладніше…

 

Культурно-містецька співпраця зі Львівською областю

16.11.2017 

Студенти і викладачі СНУ ім. В. Даля прослухали лекцію кандидата історичних наук Ігоря Медведя на тему «Яких історичних героїв потребує українське суспільство, або чому Іван Франко актуальний для сьогодення».  

Докладніше…

 

В СНУ ім. В. Даля розпочав роботу Інформаційний центр Представництва ЄС в Україні

16.11.2017 

В СНУ ім. В. Даля з офіційним візитом побували співробітники Представництва Європейського Союзу в Україні, яке в межах інформаційної кампанії  «Будуємо Європу в Україні» проводить серію інформаційно-просвітницьких заходів у всіх областях нашої держави.

Докладніше…

 

Лекція «Людина перед викликами цифрової епохи» в СНУ ім. В. Даля

14.11.2017 

Лекцію на тему «Людина перед викликами цифрової епохи» прочитала в СНУ ім. В. Даля Олена Гомілко, доктор філософських наук, професор, провідний науковий співробітник Інституту філософії ім. Г. Сковороди НАН України. Цей просвітницький захід було проведено у межах святкування 25-ліття діяльності в Україні Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта.

Докладніше…

 

Всеукраїнський радіодиктант писали у стінах СНУ ім. В. Даля

12.11.2017 

В День української писемності та мови в найбільших лекційних аудиторіях СНУ ім. В. Даля зібралося чотириста людей, щоб написати 17-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проходив по всьому світу під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Докладніше…

 

В СНУ ім. В. Даля урочисто відкрито Програму малих стипендій Access для школярів

10.11.2017 

В конференцзалі головного корпусу СНУ ім. В. Даля пройшла церемонія офіційного відкриття Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access). Програма проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Докладніше…

 

Глядацькі симпатії конкурсу дісталися далівцю

10.11.2017 

Студент 3-го курсу факультету інженерії СНУ ім. В. Даля Роман Шевкун (гр. ЕТ-151) під керівництвом старшого лаборанта кафедри електричної інженерії Оксани Кібальніченко прийняв участь у студентському конкурсі плакатів «Збережи energy», який відбувся в рамках VI Міжнародної науково-практичної конференції «Енергоефективний університет» у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Докладніше…

 

Говорили справжньою українською

9.11.2017 

Найбільша лекційна аудиторія СНУ ім. В. Даля не змогла вмістити усіх бажаючих взяти участь у тренінгу доцента Київського університету імені Бориса Грінченка Олександра Авраменка. Послухати відомого фахівця, радіо- і телеведучого, автора понад п'ятдесяти підручників та посібників з української мови й літератури крім студентів прийшли школярі і вчителі сєверодонецьких шкіл.

Докладніше…