Далівці завершили археологічний сезон-2019 у Нижній Дуванці

11.07.2019 

Вчені-дослідники СНУ ім. В. Даля під керівництвом доктора історичних наук, професора кафедри історії та археології юридичного факультету Юрія Бровендера, який також очолює Східноукраїнське відділення Інституту археології НАН України, завершили археологічні дослідження у смт. Нижня Дуванка Сватівського району.

Докладніше…

 

Три роки пам’яті і шани

11.07.2019 

В холі навчального корпусу СНУ ім. В. Даля біля дошки пам’яті колишнього студента університета Юрія Гуртяка – квіти. Три роки тому командир взводу, молодший лейтенант Юрій Гуртяк на псевдо Таєць загинув при виконанні бойового завдання під с. Славним Донецької області. Був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького I ступеня. 

Докладніше…

 

Вступна кампанія стартувала

10.07.2019 

У СНУ ім. В. Даля розпочато прийом документів від різних категорій абітурієнтів. В паперовому вигляді подають документи на вступ молодші спеціалісти і громадяни пільгових категорій.

Докладніше…

 

Далівці #НАРЕШТІ отримали дипломи

9.07.2019 

1101 випускник СНУ ім. В. Даля отримав дипломи в урочистій обстановці. Винуватці свята прийшли за омріяними документами з батьками, дітьми, друзями. Докладніше…

 

У СНУ ім. В. Даля триває розвиток дуальної освіти

5.07.2019 

Відбувся візит до СНУ ім. В. Даля представників компанії «Schneider electric Ukraine». Спеціалісти «Schneider» познайомилися з колективом кафедри електричної інженерії факультету інженерії університету, обговорили перспективи створення на базі університету лабораторії електричної інженерії, укомплектованої інноваційним устаткуванням компанії «Schneider electric Ukraine».

Докладніше…

 

Далівська студентка у Медіашколі «Вибори-2019»

5.07.2019 

Студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Марія Ширшикова взяла участь у другій хвилі навчання у Медіашколі політичної аналітики «Вибори-2019».

Докладніше…

 

Вступна кампанія-2019 на старті

2.07.2019 

10 липня розпочнеться прийом документів на вступ до СНУ ім. В. Даля. Абітурієнти, що вступатимуть на денну форму навчання, мають подати свої документи до приймальної комісії до 22 липня включно. Для майбутніх заочників та контрактників термін довший – до 26 вересня.

Докладніше…

 

Далівця нагороджено до Дня молоді

2.07.2019 

Голову Профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля Олексія Семенченка напередодні Дня молоді відзначено грамотою управління молоді та спорту  облдержадміністрації на черговому засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства.

Захід був присвячений молодіжному руху на Луганщині та його розвитку.

Докладніше…

 

Лекції з філософії сучасного мистецтва у СНУ ім. В. Даля

1.07.2019 

Протягом червня у СНУ ім. В. Даля був прочитаний курс лекцій з філософії сучасного мистецтва. Захід проходив у межах проекту Центру сучасного мистецтва м. Сєвєродонецька «Взаємодія з простором міста» за підтримки Посольства США в Україні.

Докладніше…

 

Підписано меморандум про співпрацю між Антимонопольним комітетом України та СНУ ім. В. Даля

27.06.2019 

Голова Луганського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Костянтин Мєшков та ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Поркуян підписали Меморандум про взаємодію та співробітництво.

Докладніше…