Студентам зробили щеплення від стереотипів

21.03.2019 

У СНУ ім. В. Даля відбулася лекція завідувачки відділу Національного Музею Шевченка Вікторії Антоненко на тему "Тарас Шевченко. Щеплення від стереотипів".

Докладніше…

 

Візит до СНУ ім. В. Даля турецьких партнерів з компанії «English Time»

21.03.2019 

СНУ ім. В. Даля відвідала делегація представників компанії «English Time» (м. Стамбул, Туреччина) на чолі з генеральним директором Серканом Акгюлем. У грудні 2018 року між СНУ ім. В. Даля та «English Time» було підписано угоду про співробітництво з метою розвитку та зміцнення міжнародних освітніх, наукових та інформаційних зв’язків.

Докладніше…

 

Презентація звіту «Гендерні аспекти моніторингової діяльності СММ ОБСЄ»

21.03.2019 

Асистент кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Марина Кобиляцька побувала на презентації тематичного звіту «Гендерні аспекти моніторингової діяльності СММ ОБСЄ».

Докладніше…

 

Далівці-винахідники зустрілися з журналістами

20.03.2019 

Четверо учасників IT-форуму-2018 представили журналістам свої доробки-винаходи, які далівці вже бачили у грудні минулого року. Докладніше…

 

Відкрита лекція на кафедрі будівництва, урбаністики та просторового планування

20.03.2019 

Гарним показником якості освіти є відкрита лекція, де не лише студенти отримують нові знання, а й викладачі можуть повчитися методики викладання, новим способам представлення матеріалу, можливо, щось порадити або обговорити.

Докладніше…

 

Університетський чемпіонат з підняття гирі

20.03.2019 

9 студентів потрапили до фінальної частини університетського чемпіонату з підняття гирі. Це Дмитро Філєнко, Елнур Гусейнов, Денис Савченко, Дмитро Коваленко, Владислав Гуртовий, Олександр Лукашов, Ігор Дашевський, Олександр Агафонов та Олександр Гурульов.

Докладніше…

 

Студенти й викладачі факультету інженерії на екскурсії у науково-дослідному центрі «Фармбіотест»

20.03.2019 

Факультет інженерії СНУ ім. В. Даля продовжує популяризувати серед студентів ідею навчання та роботи за технічними спеціальностями, доводячи на прикладах, що технічна галузь в Україні та в нашому регіоні може бути сучасною, комерційно успішною та привабливою для побудови кар’єри.

Докладніше…

 

Далівці побували на тренінгу «Базові навички медіації» у Святогірську

20.03.2019 

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля спеціальностей «Психологія», «Соціальна робота» та «Філологія (переклад)» під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента, доцента кафедри психології та соціології Ольги Лосієвської відвідали триденний тренінг «Базові навички медіації» у рамках проекту «Університетські центри медіації» (Displaced Universities Support Ptogram) у м. Святогірськ Донецької області.

Докладніше…

 

Університет проводить Дні відкритих дверей

20.03.2019 

16 березня у СНУ ім. В. Даля відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів – випускників училищ, технікумів, коледжів.

Докладніше…

 

Нагороди СНУ ім. В. Даля на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2019»

20.03.2019 

У Києві відбулася головна подія освітньої галузі України – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». СНУ ім. В. Даля був гідно представлений на цьому масштабному форумі, і досягнення нашого вишу отримали високу оцінку.

Докладніше…