Далівець Дмитро Семененко став Почесним громадянином м. Попасна

10.01.2018 

Старшому викладачу кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, заслуженому майстру спорту України Дмитру Семененку (уродженцю м. Попасна) присвоєне звання «Почесний громадянин міста Попасна»!

Докладніше…

 

Студенти-далівці чинять добро

3.01.2018 

Напередодні Нового року студенти СНУ ім. В. Даля взяли участь у благодійних акціях, що проводилися в нашому місті.

Докладніше…

 

Представники СНУ ім. В. Даля на засіданні з питань енергоефективності

29.12.2017 

Представники Ресурсного центру зі сталого розвитку взяли участь у розширеному засіданні Дорадчої ради з питань енергоефективності у Сєвєродонецькій міській раді та обговорили плани роботи на 2018 рік.

Відновлювана і недорога енергія – ціль сталого розвитку, цільовий показник майбутнього міжнародного розвитку, який є одним з найактуальніших для кожного міста нашої країни. Докладніше…

 

Студенти-далівці нагороджені прокурором Луганської області

29.12.2017 

Напередодні Нового року відбулося нагородження учасників першого етапу Всеукраїнського конкурсу творчих та наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів області на тему прокурорсько-слідчої діяльності.

Переможцями конкурсу стали студенти СНУ ім. В. Даля Валерія Лямзєнко, Камелія Алієва та Степан Золотар.

Докладніше…

 

Студенти СНУ ім. В. Даля дарували святковий настрій

28.12.2017 

Традиційно напередодні зимових свят – Нового року та Різдва – студенти-учасники театрально-музичної студії «Magic Pie» під керівництвом Наталії Барвіної, викладача кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Східноукраїнського Національного університету імені Володимира Даля, подарували святковий настрій співробітникам та студентам Університету під час театралізованого виконання англомовних різдвяних пісень у музичному супроводженні гітари, флейти та скрипки.

Докладніше…

 

Лідери студентського самоврядування України зустрілися в Києві

23.12.2017 

В.о. голови студентської ради СНУ ім. В. Даля Ганна Какауліна представила університет на першій зустрічі оновленої Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики. На зустрічі студенти зі всієї України говорили про цілі, ідеї та можливості їх реалізації.

Докладніше…

 

Студент-далівець прийняв участь у заході Міністерства юстиції України

21.12.2017 

Студент Юридичного факультету СНУ ім. В. Даля Андрій Лукашевіч взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи».

Докладніше…

 

Вітаємо далівців з отриманням міжнародних сертифікатів з володіння англійською мовою

19.12.2017 

В межах реалізації партнерської угоди між СНУ ім. В. Даля та Британської Радою в Україні на базі університету створено умови для проведення міжнародного іспиту з англійської мови APTIS. Докладніше…

 

ІІІ Форум ІТ-Ідея пройшов у СНУ ім. В. Даля

18.12.2017 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся ІІІ Форум ІТ-Ідея. Мета форуму – обмін інформацією щодо наукових та практичних результатів досліджень у сфері комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Участь у форумі взяли понад 50 студентів, магістрів, аспірантів. Організатором виступила кафедра комп'ютерних наук та інженерії.

Докладніше…

 

Завкафедрою економіки і підприємництва І.Семененко – учасниця Форуму в Швеції

15.12.2017 

Завідувач кафедри економіки і підприємництва інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала учасницею Форуму зі сталого розвитку, який відбувся у м. Стокгольмі.

Цей захід організовано Шведським інститутом і Конфедерацією профспілок Швеції за підтримки Міністерства закордонних справ Швеції і Шведської конфедерації професійних робітників.

Докладніше…