Юридична клініка СНУ ім. В. Даля консультує дистанційно

30.03.2020 

Карантин? – як орієнтуватися у змінах до законодавства щодо фінансових питань? – Юридичні клініки Луганщини нададуть безкоштовну правову допомогу навіть дистанційно.

Докладніше…

 

Вітання ректора зі 100-річчям університету

25.03.2020 

Докладніше…

 

Колективна монографія з-під пера викладачів СНУ ім. В. Даля

25.03.2020 

Наукова скарбничка кафедри української філології та журналістики СНУ ім. В. Даля поповнилася колективною монографію «Актуальні тенденції розвитку сучасних мов», яка висвітлює лексико-стилістичні аспекти сучасних текстів різних дискурсів – наукового, публіцистичного, художнього. 

Докладніше…

 

Навчаємось нового українського правопису

18.03.2020 

До Міжнародного дня рідної мови в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі відбулася науково-практична конференція, присвячена питанням нового Українського правопису.

Докладніше…

 

Свято до Дня народження Тараса Шевченка

16.03.2020 

Студенти та викладачі кафедри української філології та журналістики відсвяткували 206 річницю народження українського генія по-сучасному та весело.

Докладніше…

 

Засідання Ради ректорів переміщених ЗВО

12.03.2020 

Чергове XIV засідання Ради ректорів переміщених закладів вищої освіти з тимчасово окупованих територій відбулося 11 березня 2020 року в залі засідань Колегії Міністерства освіти і науки України.

Докладніше…

 

В Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти

11.03.2020 

Карантин в університеті починається завтра, 12 березня. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня. Під час нього всі заняття будуть проводитись за дистанційною формою. Про можливі зміни дат та інші відомості щодо карантину буде повідомлятись через офіційні інформаційні ресурси університету. Докладніше…

 

Брифінг ректорки СНУ ім. В. Даля

11.03.2020 

Брифінг за участю ректорки СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професорки Ольги Поркуян відбувся у приміщенні прес-центру Луганської облдержадміністрації. Тема: новації та вимоги до якості освіти, розвиток дуальної освіти та soft skills у студентів як чинник успішного працевлаштування.

Докладніше…

 

Наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля отримала комп’ютери від Посольства США в Україні

4.03.2020 

Наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля разом із ще десятьма бібліотеками переміщених ЗВО бере участь у проєкті «Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів  підтримки освітнього та наукового процесів» Докладніше…

 

Перемога далівців-чесномовців

3.03.2020 

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля взяли участь у дебатах за форматом Карла Поппера на тему «Створення молодіжної ради активізує участь молоді в житті громади міста».

Докладніше…