Далівці взяли участь у «Марафоні актуальних професій»

19.03.2018 

У березні на Луганщині проходить організований службою зайнятості населення «Марафон актуальних професій». У Сєвєродонецьку до профорієнтаційних зустрічей з 11-класниками загальноосвітніх навчальних закладів міста долучився і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Докладніше…

 

Ректор СНУ ім. В. Даля перемогла у конкурсі «Жінка України 2018»

16.03.2018 

Ольга Поркуян, ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, стала переможницею у конкурсі «Жінка України 2018» в номінації «Вища освіта».

Докладніше…

 

Про ЄС та НАТО – з перших вуст

16.03.2018 

У СНУ ім. В. Даля зі студентами сєвєродонецьких вищих навчальних закладів зустрілися посол Литовської республіки Марюс Януконіс і голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков. Вони розповіли про підтримку, яка надається Україні, про особливості гібридної війни, відповіли на запитання студентів.

Докладніше…

 

Триває робота стартап-школи «Сікорські Челендж»

16.03.2018 

Відкриття стартап-школи «Сікорські Челендж» у СНУ ім. В. Даля викликало велику зацікавленість у студентів та співробітників вишу, у підприємців міста. Школа надає креативній молоді чудові можливості для того, щоб втілити у життя цікаві актуальні ідеї.

Докладніше…

 

 IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»: СНУ ім. В. Даля удостоєний  диплома та золотої медалі

16.03.2018 

На дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018», яка відбувається у Київському Палаці дітей та юнацтва 15-17 березня 2018 року, СНУ ім. В. Даля було нагороджено Дипломом та Золотою медаллю у тематичній номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників», Дипломом «За презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки».

Докладніше…

 

Перша нагорода СНУ ім. В. Даля на ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018»

15.03.2018 

У Київському Палаці дітей та юнацтва 15-17 березня відбувається головна подія освітньої галузі України – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018». На виставці гідно представлений і Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Докладніше…

 

Далівці побували на екскурсії в СНВО “Імпульс”

14.03.2018 

Викладачами кафедри машинобудування та прикладної механіки факультету інженерії СНУ ім. В. Даля для студентів була організована екскурсія на найбільш високотехнологічне підприємство Сєвєродонецька – СНВО «Імпульс».

Докладніше…

 

Візит студентів-далівців до «Львівської політехніки»

14.03.2018 

12 студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля побували у Львові, де познайомилися зі студентами-профкомовцями Національного університету «Львівська політехніка». 

Докладніше…

 

Далівські викладачі англійської мови на Весняній школі педагогічної майстерності у Львові

13.03.2018 

Викладачі кафедри германо-романської філології та перекладу інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у Весняній школі педагогічної майстерності, яка проводилася Британською Радою в Україні в межах проекту «Англійська мова для університетів».

Докладніше…

 

«Сучасні технології в освіті та науці» – Міжнародна науково-практична конференція

12.03.2018 

За участю Східноукраїнського національного Університету імені Володимира Даля відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології в освіті та науці».

Докладніше…