Набір брендової продукції університету дістався студенту

27.12.2019 

Завершено розіграш брендової продукції СНУ ім. В. Даля, оголошений з нагоди Дня відкритих дверей університету.

Докладніше…

 

Мобільний студентський квиток для далівців

26.12.2019 

Цього року у СНУ ім. В. Даля реалізовано проект «Електронний мобільний студентський квиток». Університет впровадив його у співпраці з ПриватБанком, за погодженням з Міністерством освіти й науки України.

Докладніше…

 

Пластуни принесли до СНУ ім. В. Даля Вифлеємський вогонь миру

24.12.2019 

Щороку напередодні Різдва члени національної скаутської організації України «Пласт» поширюють по всій країні символ миру, любові та єдності — Вифлеємський вогонь миру.

Докладніше…

 

Рубіжанському інституту хімічних технологій виповнилося 90 років

23.12.2019 

За час свого існування вищий навчальний заклад м. Рубіжного неодноразово змінював свою назву, структуру, підпорядкування, але завжди залишався інститутом, який підтримував міцні зв’язки з промисловими підприємствами та впроваджував у виробництво напрацювання наукових шкіл закладу.

Докладніше…

 

СНУ ім. В. Даля запросив у гості майбутніх студентів

21.12.2019 

День відкритих дверей відбувся в університеті у суботу екзаменаційного тижня. Вони зустрілися в начальному корпусі – заклопотані досвідчені студенти, майбутні абітурієнти і далівці, які на чолі з ректором СНУ ім. В. Даля Ольгою Поркуян підготували і провели дуже корисну зустріч.

Докладніше…

 

Про 100-річчя на державному рівні, вступ і дуальну освіту

20.12.2019 

У СНУ ім. В. Даля відбулася прес-конференція керівництва університету,  партнерів по пілотному проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти, запровадженого наказом міністра освіти і науки України №1296 від 15.10.2019р.

Докладніше…

 

Викладач СНУ ім. В. Даля провела курси з культури ділового мовлення на НВП «Зоря»

20.12.2019 

Протягом жовтня-грудня на базі ТОВ НВП «Зоря» за участю доцента кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля О. Кравченко проводилися курси з культури ділового писемного мовлення Докладніше…

 

Людина з інвалідністю – про людей з інвалідністю

17.12.2019 

Здобувач вищої освіти кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Катерина Сотнікова провела лекцію-семінар в межах Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Докладніше…

 

Вчимося і думаємо про працевлаштування

16.12.2019 

Центр розвитку кар'єри СНУ ім. В. Даля спільно з навчально-науковим інститутом економіки та управління організували і провели для студентів зустріч з представниками бізнесу – ТОВ "Сільпо".

Докладніше…

 

Тенденції сучасного мистецтва вивчали майбутні архітектори

16.12.2019 

Здобувачі вищої освіти СНУ ім. В. Даля – студенти першого та третього курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» (завідувач кафедри, к.т.н. Сергій Симонов) відвідали Сєвєродонецьку галерею мистецтв. Адже майбутні архітектори не лише виконують проекти архітектурних об’єктів, а й ґрунтовно займаються малюнком та живописом, про що свідчать, зокрема, їхні недавні перемоги у всеукраїнських конкурсах з живопису.

Докладніше…