Фото
Студенти СНУ ім. В. Даля дізналися про програми мобільності для молоді
18.06.2021

На діалоговій платформі «Green Lab» (СНУ ім. В. Даля) відбулась зустріч студентів з Alejandro Nievas, представником EU AID program from Vostok SOS and Estonian «MONDO». У ході заходу були презентовані молодіжні програми мобільності, зокрема програми ERASMUS+.

 

Фото
Нові знахідки далівців-археологів

Студенти СНУ ім. В. Даля, майбутні археологи, під керівництвом доктора історичних наук, професора Юрія Бровендера третій сезон поспіль проводять розкопки у Сватівському районі.  Цього року локація археологічної експедиції – курган доби бронзи на землях Нижньодуванської територіальної громади Сватівського району, який знаходиться між селами Хомівка та Преображенне.

 

Фото
Студенти СНУ ім. В. Даля успішно взяли участь у Всеукраїнському конкурсі архітектурного рисунку «КАР-2021»
16.06.2021

Студенти групи АБС-17д (кафедра архітектури і містобудування Навчально-наукового інституту транспорту і будівництва) взяли участь у Всеукраїнському конкурсі архітектурного рисунка «КАР-2021» у м. Полтава, де загалом було представлено 436 робіт 420 учасників з п’яти країн.

 

Фото
Зустріч студентів ІХТ (м. Рубіжне) з ректоркою СНУ ім. В. Даля Ольгою Поркуян та представниками студентського самоврядування університету
15.06.2021

Відбулася зустріч здобувачів вищої освіти Інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля (м. Рубіжне) з ректоркою університету Ольгою Поркуян та представниками студентського самоврядування університету. 

 

Фото
Змагання з волейболу на «Кубок профкому студентів-2021» у СНУ ім. В. Даля
14.06.2021

У СНУ ім. В. Даля відбулись змагання з волейболу за «Кубок профкому студентів-2021» за сприяння кафедри здоров'я людини та фізичного виховання. Окрім збірних навчально-наукових інститутів і факультетів університету у змаганнях взяла участь команда Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

 

Фото
На локальному конкурсі проєктів Стартап школи «Sikorsky Challenge» при СНУ ім. В. Даля 10 команд представили свої проєкти

У СНУ ім. В. Даля відбувся локальний конкурс проєктів Стартап школи «Sikorsky Challenge». Захід відбувався у межах проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

 


Корисні посилання