CНУ ім. В. Даля | Сайт СНУ CНУ ім. В. Даля – Сайт СНУ

 

 

Фото
Далівці на конференції «Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів» у Литві
21.06.2018

Викладачі юридичного факультету СНУ ім. В. Даля пройшли стажування в університетах Литви та взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів», яка відбулася на базі Університету Миколаса Ромеріса, м. Вільнюс.

 

Фото
Студенти і викладачі-історики СНУ ім. В. Даля зустрілися з Вахтангом Кіпіані
20.06.2018

Вахтанг Кіпіані, український журналіст, публіцист, історик, головний редактор Інтернет-видання «Історична правда» та однойменного тележурналу на каналі ZIK, викладач магістерської програми з журналістики Українського католицького університету у Львові та кафедри PR у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», засновник Музею-архіву преси знов завітав до Сєвєродонецька, щоб донести до співвітчизників результати своєї роботи з відновлення історичної справедливості.

 

Фото
Нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу перекладу
19.06.2018

У читальній залі наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля пройшла церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі-2018».

 

Фото
Далівці – дослідники наукових основ виробництва
18.06.2018

Завідувач кафедри машинобудування та прикладної механіки Володимир Соколов та професор Олег Кроль Факультету інженерії СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Міжнародній конференції з проектування, моделювання та виробництва Innovation Exchange (DSMIE-2018) у м. Суми.

 

Фото
Обрано новий склад студентської ради СНУ ім. В. Даля

Відбулися вибори до органів студентського самоврядування СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
Далівці беруть участь у археологічних дослідженнях
15.06.2018

Цього року продовжила свою роботу Східноукраїнська філія Інституту археології НАН України, що була створена наказом міністра освіти і науки України та Президента Національної академії наук України, і функціонує на базі кафедри всесвітньої історії та історії України юридичного факультету СНУ ім. В. Даля.

 

 


Корисні посилання

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості