Ярмарок вакансій

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

25 ТРАВНЯ об 11 годині в  навчальному корпусі університету відбудеться ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ

що проводиться СНУ ім. В.Даля спільно з Сєвєродонецьким міським та Обласним центрами зайнятості.

Центр розвитку кар’єри Університету запрошує студентів та випускників   прийняти активну участь в даному заході!

На Ярмарку вакансій буде представлено понад 30 роботодавців – підприємств та установ Луганської області, які орієнтовані на працевлаштування випускників  та студентів старших курсів університету.

На Ярмарку вакансій ви зможете записати Відео-резюме, відвідати Тренінг з техніки пошуку роботи та пройти Профорієнтаційне тестування.

Відвідування ярмарку вакансій буде дуже корисним не тільки випускникам, а й студентам молодших курсів!

Відвідування Ярмарку вакансій  дає низку переваг перед іншими способами пошуку роботи:

1. Вам надається можливість дізнатися про те, що представляє собою потенційний роботодавець: який вид і масштаб його діяльності, скільки співробітників, скільки років він існує на ринку товарів і послуг.
  2. Ніякої іншої можливості поспілкуватися відразу в одному місці з багатьма роботодавцями вам не випаде. Адже свої вакансії, орієнтовані на випускників та студентів, пропонують  різні підприємства і установи Луганської області.
  3. Ярмарки вакансій дають унікальну можливість студентам через пряме спілкування з представниками організацій знайти місце для проходження практики або стажування, бути зарахованими до кадрового резерву.
  4. Ярмарок вакансій – це можливість спробувати свої сили у працевлаштуванні, придбати досвід у складанні резюме та проходженні співбесіди.

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ –

це реальна можливість для молоді отримати роботу та працевлаштуватися в нашому регіоні!