Робота на студентських канікулах в Німеччині

Фірма Autogrill Deutschland пропонує студентам СНУ ім. В.Даля практику в Німеччині під час зимових та літніх канікул.

Німецьке законодавство дозволяє студентам із України працювати в Німеччині до 3 місяців без відкриття робочої візи (за наявності дозволу від німецької біржі праці). Робота на канікулах – це чудова можливість покращити знання німецької мови, пізнати культуру Європи, заробити гроші на навчання та багато подорожувати!

Поїхати на практику можуть студенти денної та заочної форми навчання будь-якого факультету, головна умова – знання німецької мови на середньому рівні.

Autogrill Deutschland  надає послуги в сфері обслуговування, тобто студенти можуть працювати офіціантами, на касі у ресторані, на касі на автозаправній станції, готувати гарячі напої та працювати в кухні.

У студентів, які не дуже добре знають німецьку, є можливість займатися миттям посуду та прибиранням.

Фірма пропонує роботу в 35 ресторанах на автомагістралях по всій території Німеччини та в аеропортах м. Франкфурта, Мюнхена, Дюссельдорфа, Гамбурга.

Практика в цій сфері в основному зацікавить студентів філологічних факультетів, студентів які вивчають туризм та готельно-ресторанний бізнес, але Autogrill Deutschland  також з радістю буде співпрацювати зі студентами інших факультетів.

Для того, щоб отримати дозвіл на роботу, необхідно вислати заявку (Immatrikulationsbescheinigung), де вказані контактні дані студента, дати канікул та дата закінчення навчання з печаткою університету та підписом уповноваженої особи.

Більш докладно дивіться тут.

Контактна особа:
Anna Heldmann

HR-Coordinator

anna.heldmann@autogrill.net • + 49 (0) 160 989 444 90

Autogrill Deutschland GmbH • The Squaire 16, Am Flughafen • 60549 Frankfurt a.M.

www.autogrill.de