Далівцям презентовано молодіжний проект U-Report

В СНУ ім. В. Даля відбулася презентація проекту U-Report (UNICEF, м. Київ) та лекція «Чому важливо бути соціально-активним». Представники проекту U-Report дитячого фонду ООН UNICEF Діана Порохнюк та Дар’я Бігун розповіли студентам факультету гуманітарних наук. психології та педагогіки про те, як соціальна активність кожного дає змогу впливати на прийняття рішень у місті, області, країні.

Глобальний молодіжний проект U-Report, який впроваджує в Україні ЮНІСЕФ, – це швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, котрі дозволяють визначити думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Людина, що підпісується на U-Report, отримує опитування з трьох-чотирьох пунктів щотижня. ЮНІСЕФ вивчає відповіді та сприяє тому, щоб опитування застосовували на практиці відповідні установи. Отже, чим більше молодих людей бере участь у проекті, тим вагомішими будуть їхні голоси. Таким чином, U-Report – це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах життя держави.

Студенти-далівці зацікавилися проектом, багато хто з них одразу підключилися до системи.  Було багато питань, особливо про те, куди надходять результати опитувань, на що вони впливають та де їх побачити.

У цілому, презентація пройшла на відмінно. Координатори проекту були вдячні університету за можливість проведення ознайомчої лекції для студентів.