Далівці на І Форумі для викладачів англійської «Освіта нового покоління: навчаємо та вчимося по-новому» в Києві

Представники кафедри германо-романської філології та перекладу Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля доцент Ірина Афоніна та викладач Альона Бовт взяли участь в І Форумі для викладачів англійської мови «Освіта нового покоління: навчаємо та вчимося по-новому» , який провело представництво освітньої компанії Пірсон і Дінтернал-Книга на базі Київського національного торговельно-економічного університету.

Грандіозний захід зібрав 325 учасників з 10 міст України. На пленарному засіданні присутніх привітали ректор КНТЕУ проф. Анатолій Мазаракі, головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення вищої освіти департаменту вищої освіти МОН України Оксана Волкова, перший секретар Посольства Великої Британії в Україні Кеті Котрел, засновник та директор Міжнародної компанії Дінтернал-Книга Шон Харті, представник міжнародної освітньої компанії Пірсон з Польщі Агнешка Хибель-Шиманська, голова представництва Пірсон в Україні Марина Малигіна, методист компанії Дінтернал-Книга Майкл Хадсон.

Майкл Хадсон

«Мене часто називають героєм за мою роботу, – зазначив Майкл Хадсон у привітальній промові. – Я перефразую це зауваження: я зовсім не герой, але я працюю зі справжніми героями – з усіма вами».

На пленарній сесії учасники також прослухали надзвичайно цікаві та корисні доповіді від закордонних та українських фахівців. Піотр Штайнбріх (доктор наук, викладає у Католицькому Університеті Любліна (Польща) розповів про уміння для XXI сторіччя у навчанні англійської мови; Микола Скиба (освітній експерт Українського Інституту Майбутнього) познайомив присутніх з «Освітою для турбулентного світу: як жити, навчати і навчатися на вістрі змін»; а Колм Сміт (викладач в Університеті Денкі та Університеті Доккіо (Токіо, Японія)) і Майкл Хадсон детально розповіли про Глобальну Англійську Шкалу (ГАШ) – перший міжнародний стандарт, який вимірює рівень володіння англійською і допомагає всім, хто студіює англійську, визначати, вимірювати та відстежувати свої уміння за шкалою 10-90 балів. Дослідження та розробка шкали тривали 25 років і стали можливими завдяки апробації 10 000 учасників проекту з 130 країн світу.

Альона Бовт, Ірина Афоніна, Колм Сміт, Майкл Хадсон, Марина Малигіна

Творчі майстерні наступного дня були присвячені інтерактивним спеціалізованим сесіям, які підготували міжнародні експерти і викладачі вишів та мовних закладів України. Тематика творчих майстерень включала:

1. Онлайн навчання.
  2. Tестування та оцінювання мовних умінь.
  3. Навчальні ресурси для дорослих слухачів та студентів.

Всі присутні відзначили надзвичайно високий рівень організації та проведення заходу, який, безумовно, став ще однією сходинкою на шляху особистісного та професійного розвитку всіх учасників Форуму.

Ірина Афоніна

Альона Бовт