Викладачі факультету інженерії взяли участь у Міжнародному симпозіумі в Харкові

Викладачі кафедри електричної інженерії факультету інженерії Інна Нікітченко та Юлія Романченко під керівництвом професора Ірини Шведчикової взяли участь в XX Міжнародному симпозіумі «Проблеми електроенергетики, електротехніки та електромеханіки SIEMA’2017» який проходив у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут».

Захід, присвячений 100-річчю НАН України, Політех провів спільно з Державною установою «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України» (ІТПМ). Дводенний симпозіум об’єднав 240 вчених з 30 наукових і промислових організацій України та інших країн.

Далівські викладачі виступили з доповіддю на тему: «Обґрунтування основних геометричних характеристик магнітного сепаратора з торцевою активною поверхнею».