В СНУ ім. В. Даля пройшов турнір з настільного тенісу

У командних змаганнях перемогла команда факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки; 2 місце посіла команда інституту економіки і управління; почесне 3 місце – у факультету інформаційних технологій та електроніки.

В особистих змаганнях серед юнаків перше місце виборов Олексій  Семенченко (факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки). Друге місце у Антона Коваленка (інститут економіки і управління). Третє місце посів  Володимир Кравець (інститут транспорту і логістики).

В  особистих змаганнях серед дівчат перемогла Аліна Рябінчук (факультет інформаційних технологій та електроніки). Друге місце у Анастасії Пона (факультет гуманітарних наук, психології та педагогіки). Третє місце у Марини Безпалої (інститут економіки і управління).

Вітаємо переможців та їх наставників – доцента кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Ігоря Сухенка, старших викладачів кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання Наталію Кривобогову та Ірину Янович!