Всеукраїнський радіодиктант писали у стінах СНУ ім. В. Даля

В День української писемності та мови в найбільших лекційних аудиторіях СНУ ім. В. Даля зібралося чотириста людей, щоб написати 17-й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, який проходив по всьому світу під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Для того, щоб взяти участь в унікальному заході, котрий об’єднує українців усього світу, до Університету прийшли студенти, викладачі освітніх закладів, посадові особи. Серед почесних гостей були заступник Міністра культури України Юрій Рибачук, співорганізаторка диктанту, заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, завкафедрою фольклористики КНУ ім. Т.Г.Шевченка Олена Івановська.

Диктант «Наші пісні» у прямому ефірі суспільного мовлення читав сам автор тексту, доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко.