Яскрава перемога далівця на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Чехії

Напередодні чемпіонату світу 2017 року з пауерліфтингу, який проходить у м. Пльзень (Чехія), старший викладач кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Дмитро Семененко отримав державну нагороду – медаль «За працю і звитягу».

На врученні державних нагород в Міністерстві молоді та спорту України. Д.Семененко – другий справа

Мабуть, ця подія додала чимало сил і натхнення Дмитру. Бо його виступ на чемпіонаті світу виявився дуже яскравим. Три рекорди світу! Один у присіданні та два у сумі триборства.

Склад суперників у ваговій категорії до 105 кг цього року був дуже сильним. Поміж усіх суперників шанси на призові місця мали 6-7 спортсменів. Серед них чемпіони та призери світу, Європи, рекордсмени Європи.

Але, як показали змагання, дуже гостра та яскрава боротьба вийшла між двома українськими пауерліфтерами – заслуженим майстром спорту України Дмитром Семененком та майстром спорту України міжнародного класу Олександром Рубцем.

Напруження тривало до останньої спроби. Лише вона виявила чемпіона світу 2017 року. Ним втретє поспіль з рекордом світу у присіданні (445,5 кг) та у сумі триборства (1090,5 кг) став наш спортсмен, наш викладач!

Вітаємо Україну з яскравою перемогою на чемпіонаті світу!