Викладач СНУ ім. В. Даля взяв участь у молодіжному обміні «Express Yourself» в Румунії

Делегація студентів з українських вишів у межах проекту з молодіжного обміну «Express Yourself» побувала в румунському місті Крайова. Одним з лідерів групи українських студентів став старший викладач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля Євген Медвєдєв.

Євген Медвєдев – крайній праворуч

Обмін організовано за партнерства Харківської молодіжної неурядової та неприбуткової організації «Стелла» із ANTER (Румунія) та Youth Network for Development and Innovation (Йорданія). Проект повністю фінансується в рамках програми ERASMUS+ за підтримки Європейської Комісії.

«Express Yourself» зосереджується, з одного боку, на потребах молоді, а з іншого – на потребах громади, в якій молодь живе. Ідея проекту зародилася з необхідності поширення знань стосовно проблем соціальної інтеграції та толерантності, з якими стикається Європа, і які можна вирішити за допомогою універсальних інструментів, таких як спорт і танці, здоровий спосіб життя, щоденна фізичну активність, здорове харчування, захоплення корисними хобі.

Обмін зібрав молодих людей з Румунії, України та Йорданії, які долучилися до всебічного дослідження теми толерантності в суспільстві, взаєморозуміння між людьми.

Ще однією темою проекту став культурний обмін. Народні танці Йорданії, Румунії, України, національна символіка та кухня, пісні та обряди сприяли соціальному та культурному розвиткові учасників.