Далівці відсвяткували Міжнародний день студента

Студенти СНУ ім. В. Даля відсвяткували Міжнародний день студента батлом. Команди презентували  факультети та інститути, змагалися у вокалі, танцях і жартах.

В напруженій боротьбі у теплій атмосфері великого залу міського Палацу культури, під оплески далівців учасники довели, що студенти Інституту економіки та управління – наймоторніші, Інституту міжнародних відносин – найневгамовніші, Інституту транспорту та логістики – найтямущіші, Факультету інформаційних технологій та електроніки – найкреативніші, Факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки – найнепередбачуваніші, Юридичного факультету – найзавзятіші, Факультету інженерії – найкмітливіші. Відповідні посвідчення у вигляді футболок отримали капітани команд.

Не обійшлося і без традиційного аукціону пиріжків з капустою, які допоможуть успішно здати сесію.

*Фото Михайла Мирошника