Студенти СНУ ім. В. Даля підвищили свою фінансову грамотність

Керівник Центру Фінансової грамотності при інституті економіки та управління СНУ ім. В. Даля, доцент Олена Тищенко разом із студентками 2 курсу інституту Юлією Крикливою, Тетяною Анисімовою, Валерією Деркач, Іриною Горобинською та Іною Сопельник взяли участь у фінансовій грі «Cache flow» , що проводилась фінансовим консультантом та бізнес-тренером тренінг-центру Cache flow Ukraine Андрієм Касянчуком.

Основна мета гри – навчити людей управляти особистими коштами. Протягом трьох годин учасники навчалися вміло розпоряджатися своїми заощадженнями, купляти та продавати цінні папери, нерухомість, дорогоцінні метали.

Гра видалася дуже емоційною та цікавою. Студенти навчилися розрізняти активний та пасивний дохід, заробляти на продажу акцій та вступати у ділові перемовини з партнерами.