Далівці представили свої наукові розробки на міжнародному форумі

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля вдруге прийняв участь у Міжнародному Форумі «Innovation Market», який відбувався на базі Міжнародного Виставкового Центру (м. Київ) під патронатом МОН та НАН України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

На виставці інновацій і науково-технічних розробок в рамках Форуму університетом були представлені  оригінальні науково-технічні  розробки кафедр залізничного, автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин, логістичного управління та безпеки руху на транспорті, хімічної інженерії та екології, комп’ютерної інженерії. Зацікавленість до розробок  науковців університету проявили потенційні інвестори з України, Польщі та Китаю, а також заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха  (на фото разом з представником університету – старшим науковим співробітником Олександром Зеленком).