Майбутні юристи пройшли тренінг «Надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам»

Нещодавно між Норвезькою радою у справах біженців та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля було підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо розбудови сталої системи надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам на базі Юридичної клініки «Pro bono».

Співпраця між організаціями сприятиме формуванню у студентів професійних навичок надання правової допомоги, нарощенню потенціалу та сталому розвитку надання послуг з правових питань тощо.

Так, у межах Меморандуму про співпрацю відбувся тренінг «Надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам: нормативно-правова база та судова практика».

Спікерами та тренерами виступили начальник ГТУЮ у Луганській області Т.Д. Філатова, заступник голови Апеляційного суду Луганської області В.В. Кострицький, провідні юристи проекту ICLA НРСБ Надія Губарева та Максим Голтвяницький.

Також студенти провели консультування ВПО за технологією «Світове кафе». Дякуємо Норвезькій раді у справі біженців за прекрасну організацію, цікавих спікерів та сподіваємося на подальший розвиток наших відносин у напрямку надання правової допомоги населенню.