Далівці святкували День подяки

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля разом із студентами 1 та 2 курсу організували та відсвяткували День подяки («Thanksgiving Day»).

Метою заходу, що пройшов у теплій дружній обстановці, було ознайомити усіх бажаючих із американськими традиціями святкування Дня подяки, розповісти про історію походження свята та зацікавити вивченням англійської мови.

Свято, що відзначається американським народом кожного четвертого четверга листопада, нагадало, що всім потрібно бути вдячними за все, що ми маємо, толерантно ставитися до традицій та звичаїв інших народів.

Студенти брали активну участь у святкуванні: відповідали на запитання, виконували завдання, змагалися командами та розвивали навички аудіювання та усного мовлення, вивчили багато нових лексичних одиниць та ідіоматичних виразів стосовно теми заходу, співали англійські пісні та насолоджувалися атмосферою свята.