Досягнення далівців у настільному тенісі та баскетболі

Відбулася першість м. Сєвєродонецька з настільного тенісу, в яких брали участь і студенти СНУ ім. В. Даля, а також універсітетські змагання з баскетболу.

Що стосується настільного теністу, то в командних змаганнях наші дівчата отримали 1 місце серед учнівської молоді м. Сєвєродонецька!

В особистих змаганнях серед дівчат перше місце посіла Аліна Рябінчук, на п’ятому – Анастасія Пона.

В особистих змаганнях серед юнаків перше місце вибороли Володимир Самойлов та Михайло Грушко.

В командних змаганнях юнаки СНУ ім. В. Даля також завоювали право зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани!

У змаганнях на першість СНУ імені В. Даля з баскетболу серед юнаків 1 місце виборола команда факультету інженерії (капітан команди Антон Стрелець).

2 місце посіла команда факультету інформаційних технологій та електроніки (капітан Артур Кукота).

3 місце зайняла команда Інституту міжнародних відносин (капітан команди Георгій Глибищук).

Ми пишаємося перемогами студентів-далівців, вітаємо переможців та їхніх наставників: доцента кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Ігоря Сухенка та старшого викладача кафедри Наталію Кривобогову!