Студент СНУ ім. В. Даля успішно виступив на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу

Студент кафедри здоров’я людини і фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля 17-річний Артур Чернов став володарем золотої та срібної медалей на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу WPKA, який проходив у Мінську і зібрав 270 суперників з 17 держав.

Артур Чернов

Артур виступав у складі національної збірної України WPKA, яка завоювала 13 золотих, дві срібних і 4 бронзових медалей. В нашу збірну входив двадцять один спортсмен з Вінницької, Дніпропетровської, Київської, Луганської, Одеської, Чернігівської та Харківської областей.

Артур Чернов та Заслужений тренер України з кікбоксингу А.Ю. Сербін

Для Артура Чернова, вихованця Школи гун-фу «Дракон і Тигр», – це вже 4-а в його 12-річної спортивній кар'єрі золота медаль. Але на цей раз своїми перемогами у поєдинках Чемпіонату світу в Мінську він виконав норми Єдиної спортивної класифікації України на присвоєння йому почесного звання Майстра спорту України з кікбоксингу WPKA.

Вітаємо Артура і пишаємося його досягненнями!