Сесії підвищення усвідомленості провела для далівців організація «Рух проти голоду»

У межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» спеціалісти гуманітарної організації «Рух проти голоду» (Action Соntre lа Fаim) Ольга Волик та Іван Малик провели для студентів факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки дві сесії підвищення усвідомленості. Перша була присвячена виявленню та подоланню стресів, друга – темі гендерного і домашнього насильства.

Заняття були структуровані таким чином, щоб їхні учасники максимально залучилися до обговорення матеріалу, засвоїли його через дискусії та практичні вправи.

Студенти-далівці дізналися про те, як ідентифікувати ознаки стресу у самих себе, а також у людей різних вікових категорій, про поняття гендеру та види насильства, в тому числі гендерний, про те, як протидіяти насильству у різних його проявах.