Тиждень права на юридичному факультеті

Викладачі та студенти юридичного факультету СНУ ім. В. Даля провели низку заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права.

Тиждень розпочався модельною грою «Судовий процес». І протягом наступних днів на факультеті відбувалися цікаві та корисні зустрічі, круглі столи, вечори юридичного кіно, тощо.

Прокурор відділу підтримання державного обвинувачення в апеляційному суді Управління підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Луганської області, радник юстиції Р.Кім виступив з лекцією «Основні засади діяльності органів прокуратури».

Старший судовий експерт сектору технічних досліджень документів та почерку Луганського НДЕКЦ Є.Макєшина та доцент кафедри правознавства С.Качурін провели лекцію-дискусію «Криміналістика у доказуванні. Використання знань та навичок в галузі почеркознавства».

Жвава дискусія у пошуку вирішення гострих проблем відбулася під час круглого столу «Правове забезпечення активної життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб», у якому взяли участь викладачі кафедр, представники Луганської ОДА, Господарського суду Луганської області, ГТУЮ у Луганській області, Управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

Завершився Всеукраїнський тиждень права на юридичному факультеті Днем відкритих дверей.