Завкафедрою економіки і підприємництва І.Семененко – учасниця Форуму в Швеції

Завідувач кафедри економіки і підприємництва інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля Інна Семененко стала учасницею Форуму зі сталого розвитку, який відбувся у м. Стокгольмі.

Цей захід організовано Шведським інститутом і Конфедерацією профспілок Швеції за підтримки Міністерства закордонних справ Швеції і Шведської конфедерації професійних робітників.

Інна Семененко

В роботі форуму взяли участь більше 100 учасників з 39 країн світу, які протягом 48 годин намагалися створити реальні проекти, які допоможуть країнам подолати виклики 21 століття.

Спікерами Форуму виступили Прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен, представники Глобального договору ООН, інших міжнародних організацій.

Прем'єр-міністр Швеції Стефан Левен

Цього року тематика форуму була присвячена сталому розвитку і соціальному діалогу, а учасники працювали за чотирма головними напрямами: ефективне управління і антикорупція, гідна робота, рівність та інклюзія, зайнятість.

В результаті на Форумі створено 15 проектів, які учасники спробують реалізувати у своїх країнах.

Учасники Форуму зі сталого розвитку