ІІІ Форум ІТ-Ідея пройшов у СНУ ім. В. Даля

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся ІІІ Форум ІТ-Ідея. Мета форуму – обмін інформацією щодо наукових та практичних результатів досліджень у сфері комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Участь у форумі взяли понад 50 студентів, магістрів, аспірантів. Організатором виступила кафедра комп'ютерних наук та інженерії.

Перед початком роботи форуму їх привітали представник міської ради Наталія Колесник, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності СНУ ім. В. Даля, д.т.н., проф. Олександр Рязанцев, декан факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля, к.т.н., доц. Сергій Митрохін.

З пленарною доповіддю «ІТ-ідеї – назустріч мрії» виступила завідувач кафедри комп'ютерних наук та інженерії, д.т.н., проф. Інна Скарга-Бандурова.

Для підприємців, інвесторів та інших членів інноваційної спільноти участь у цьому заході дала можливість знайти нові ідеї та молоді, блискучі розуми для їх реалізації. Захід об’єднує демонстрацію найкращих практичних розробок і дослідницьких проектів сходу України та регіональний Ярмарок ІТ-ресурсів.

Учасники форуму взяли участь у роботі секцій: «Розробки для промисловості, економіки, агропромислового комплексу», «Обробка природної мови, аналіз тексту, обчислювальна лінгвістика», «ІТ в біології та медицині», «БД, безпечні сервіси і технології», «ІТ для навчання та роботи», «Ігрові технології, сервіс, дозвілля».