Далівець Дмитро Семененко став Почесним громадянином м. Попасна

Старшому викладачу кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля, заслуженому майстру спорту України Дмитру Семененку (уродженцю м. Попасна) присвоєне звання «Почесний громадянин міста Попасна»!

Відповідне рішення виконавчий комітет Попаснянської міської ради ухвалив, взявши до уваги вагомий особистий внесок Д. Семененка у розвиток українського спорту, його значні здобутки на міжнародній арені, підвищення іміджу міста Попасна в Україні і світі.

Дмитро Володимирович заслужив це звання своїми виступами у складі збірної команди України на міжнародній арені.

Вісім разів на його честь лунав Державний гімн України! 445,5 кг у присіданні! 1091,5 кг у сумі триборства! Такими на сьогодні є світові рекорди у ваговій категорії до 105 кг. І належать вони нашому спортсмену, нашому викладачу!

Вітаємо Дмитра Семененка з визначною подією у його житті, бажаємо міцного здоров’я і наснаги!