Далівці представили свої проекти на Зимовій школі урбаністики в Києві

Наприкінці січня студенти та викладачі кафедри міського будівництва та господарства інституту транспорту та логістики СНУ ім. В. Даля взяли участь у заняттях Зимової школи урбаністики на базі Київського національного університету будівництва та архітектури. Захід було організовано в межах міжнародного проекту, під патронатом Фонду підтримки будівельної галузі з Німеччини.

Протягом цього насиченого тижня у школі було проведено дослідження та практичні заняття за темою «Простір: людський вимір».  В якості лекторів та керівників груп виступили відомі вітчизняні та закордонні спеціалісти.

Студенти-далівці Захар Татарченко (гр. МБГ-17дм) та Микола Писаренко (гр. ТЛ-841) і викладачі кафедри взяли участь у роботі проектно-навчального курсу, а наприкінці представили свої проекти модернізації публічних просторів за європейськими стандартами.