Повна Стипендія для Українських Студентів на Навчання у Словаччині

“Scholarship in Slovakia” – це благодійний стипендійний проект, спрямований на українських студентів, охочих отримати освіту у Словаччині. 2018-го року відбудеться 4-й набір на програму. Починаючи з 2015-го, отримати нашу стипендію зуміли 14 студентів зі всієї України.

Стипендія покриває у повному розмірі оплату за навчання в найбільших університетах Словаччини (перелік програм нижче), а також місячну стипендію впродовж усього періоду студій:

• International Finance – University of Economics in Bratislava
  • Faculty of Medicine – Comenius University in Bratislava
  • Faculty of Architecture – Slovak Technical University
  • Faculty of Civil Engineering – Slovak Technical University.

Дедлайн подачі заявок встановлюється університетом безпосередньо:

• International Finance – University of Economics in Bratislava – 15 квітня, 2018
  • Faculty of Mathematics, Physics and Informatics – Comenius University in Bratislava – 27 квітня, 2018
  • Faculty of Medicine – Comenius University in Bratislava – 31 травня, 2018
  • Faculty of Architecture – Slovak Technical University – 31 травня, 2018
  • Faculty of Civil Engineering – Slovak Technical University – 31 травня, 2018

У випадку, якщо зацікавлена особа успішно зараховується до одної із наведених вище навчальних інституцій, її особисті дані будуть передані до нашого фонду автоматично

У випадку, якщо учасник є охочим навчатися словацькою мовою, то він/вона отримує можливість пройти інтенсивний курс словацької мови в рамках партнерської програми із Slovak Technical University, тривалістю один рік.

Більше інформації на нашому веб-сайті: https://scholarshipinslovakia.com/.