Стипендія для навчання у Словаччині

“Scholarship in Slovakia” – це благодійний стипендійний проект, спрямований на українських студентів, охочих отримати освіту у Словаччині. 2018-го року відбудеться 4-й набір на програму. Починаючи з 2015-го, отримати нашу стипендію зуміли 14 студентів зі всієї України.

Стипендія покриває у повному розмірі оплату за навчання в найбільших університетах Словаччини (перелік програм нижче), а також місячну стипендію впродовж усього періоду студій:

• International Finance – University of Economics in Bratislava

• Faculty of Mathematics, Physics and Informatics – Comenius University in Bratislava

• Faculty of Medicine – Comenius University in Bratislava

• Faculty of Architecture – Slovak Technical University

• Faculty of Civil Engineering – Slovak Technical University.

У випадку, якщо учасник є охочим навчатися словацькою мовою, то він/вона отримує можливість пройти інтенсивний курс словацької мови в рамках партнерської програми із Slovak Technical University, тривалістю один рік.

Більше інформації на веб-сайті: scholarshipinslovakia.com.