Тренінг “Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу”

Друзі, з 20 лютого 2018 року на сході України стартував проект  "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", який фінансово та організаційно підтримала Агенція США з міжнародного розвитку USAID в рамках програми UCBI II «Зміцнення громадської довіри».

Місія проекту – перетворити перспективний, але знесилений війною східний регіон України на вітчизняну «Кремнієву долину», розбудувати мережу інноваційних кластерів, в яких молодь Донбасу зможе навчатися інноваційному підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-компанії.

Проект передбачає розвиток інноваційного середовища у ВНЗ Донецької та Луганської областей як складової частини загальноукраїнської університетської інноваційної екосистеми.

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля є учасником проекту.

Розпочато набір бажаючих навчатися у стартап школі. Навчання розпочнеться 3-денним тренінгом "Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапу"

Відкриття Стартап школи та тренінг відбудуться: 12-14 березня 2018 р.

Запрошуємо до участі!

Заповнену заявку на навчання у стартап школі (форма за посиланням) просимо надати Потапенко Е.В. potapenko.eduard@gmail.com