Конкурс студентських проектів від профкому

Конкурс проектів проводиться з метою активізації громадської та соціальної діяльності студентської молоді, розвитку моральних якостей та відповідальності, створення можливостей для гармонійного інтелектуального, духовного та фізичного розвитку особистості студента, формування у здобувачів вищої освіти навичок управління, лідерства, роботи в команді тощо.

На Конкурс подаються проекти студентських ініціатив, які мають прикладне значення, можуть бути впроваджені у реальне життя, мають значення для університетської спільноти, і відповідають тематиці та вимогам Конкурсу.

Конкурс студентських проектів має три напрями:

• Національно-патріотичне виховання молоді.
  • Культура здоров’я та пропаганда здорового способу життя.
  • Розвиток маральних цінностей шляхом проведення культурно-масових та просвітницьких заходів.

Переможці конкурсу отримають фінансування на свої проекти від Профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля до 1000 грн. За необхідності суму фінансування може бути збільшено відповідним рішенням профкому.

З Положенням про Конкурс студентських проектів можете ознайомитися у прикріпленому файлі.

Усім, хто хоче взяти участь в Конкурсі, потрібно обов'язково зареєструватися до 12:00 13 березня: https://docs.google.com/forms/d/1jq4-BnlmCgaMxGQe5goTtJ4xexzMHk2VhXUL-ocOlcU/edit

Зроби свою ідею реальністю!!!