Далівські викладачі англійської підвищили кваліфікацію у Львові

Викладачі кафедри іноземних мов і професійної комунікації Інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Л.Бєловецька, Н.Давіденко, О.Козьменко, О.Світлічна відвідали Зимову школу педагогічної майстерності (CiVELT 2) у м. Львів та отримали сертифікати підвищення кваліфікації «Certificate in Vocational English Language Teaching».

Проект під назвою «Англійська для університетів» створено Британською Радою з метою навчання «Англійської для спеціальних цілей» викладачів англійської мови з сорока українських університетів.

Це вже друга сесія для наших викладачів, де вони вивчали особливості викладання лексики, граматики, усного та писемного мовлення для студентів немовних спеціальностей, обмінювалися досвідом з іншими викладачами, обговорювали важливі питання викладання мови з урахуванням спеціальності студентів.

Цього разу до навчання долучилися нові викладачі з кафедри ІМПК – Н.Барвіна і Т.Солопова та викладач Інституту хімічних технологій СНУ ім.В.Даля м. Рубіжне Н.Сідаш, щоб вперше пройти підготовку з CiVELT 1.

Учасники першого і другого етапу навчання отримали багато корисного досвіду, яким готові незабаром поділитися з іншими викладачами і студентами на семінарах, майстер-класах і круглих столах.