У СНУ ім. В. Даля стартував проект «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об’єднує Донбас»

У СНУ ім. В. Даля відбувся перший тренінг в межах проекту «Модель стартапів «Сікорські Челендж» об’єднує Донбас», який фінансово та організаційно підтримує Агенція США з міжнародного розвитку USAID в рамках програми UCBI II «Зміцнення громадської довіри».

Перед учасниками тренінгу – представниками адміністрації та викладачами СНУ ім. В. Даля – виступили директор НМК «Інститут післядипломної освіти» КПІ ім. Ігоря Сікорського, к. т. н. Інна Малюкова та директор компанії Be Next IT (Ізраїль) Ігор Пеєр.

Інна Малюкова та Ігор Пеєр

Місія проекту – перетворити перспективний, але знесилений війною східний регіон України на вітчизняну «Кремнієву долину», розбудувати мережу інноваційних кластерів, в яких молодь Донбасу зможе навчатися інноваційному підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-кампанії.

Проект передбачає розвиток інноваційного середовища у вишах Донецької та Луганської областей як складової частини загальноукраїнської університетської інноваційної екосистеми.

Мета тренінгів – підготувати адміністраторів стартап школи та тренерів з інноваційного підприємництва у кожному університеті, що бере участь у проекті.

В рамках проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", фінансово та організаційно підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у нашому університеті відкривається перша в Луганській області Стартап школа «Сікорскі Челендж»

Відкриття Стартап школи відбудеться:

12 березня 2018 року о 15:30

за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59а, 227

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених!

Триває прийом заявок на навчання у Стартап школі:

Навчання у Стартап школі розпочинається відразу після відкриття тренінгом «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапа». Тренінг відбудеться 12-14 березня 2018 року.

Це – перший із серії тренінгів та інших навчальних практико-орієнтованих заходів. Навчальний цикл триває 2 місяці. Після завершення навчання передбачено участь перспективних проектів випускників Стартап шкіл у конкурсах, пошук інвесторів та відкриття стартап-компаній.

Місія проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС" – перетворити перспективний, але знесилений війною східний регіон України на вітчизняну «Кремнієву долину», розбудувати мережу інноваційних кластерів, в яких молодь Донбасу зможе навчатися інноваційному підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-компанії.

Проект передбачає розвиток інноваційного середовища у закладах вищої освіти Донецької та Луганської областей як складової частини загальноукраїнської університетської інноваційної екосистеми.

Для виконання цієї місії залучені інноваційний холдинг «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» (м. Київ), міжнародні та вітчизняні тренери з інноваційного підприємництва.