Далівчанки стали фіналістками міжнародних конкурсів знавців української мови

Три студентки СНУ ім. В. Даля продемонстрували високий рівень володіння державною мовою на обласних етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика й Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, які зібрали близько 220 переможців відбіркових етапів: учнів середніх загальноосвітніх шкіл, студентів технікумів та училищ, а також вищих навчальних закладів Луганської області.

Виборювали честь нашого університету на цих престижних міжнародних конкурсах шість студенток 1-2 курсів спеціальностей «Середня освіта (Українська мова та література)», «Журналістика», «Правознавство» «Економіка»: Вікторія Пушко, Поліна Фєдуркіна, Катерина Агакіна, Юлія Криклива, Олександра Ситькова, Анастасія Золкіна.

Катерина Агакіна та Олександра Ситькова

За результатами перевірки конкурсних робіт, спрямованих на виявлення творчих здібностей студентів та ґрунтовного знання норм сучасної української літературної мови, призові місця вибороли Катерина Агакіна (II місце в обласному етапі ХVІІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів філологічного напряму освіту, Олександра Ситькова (I місце в обласному етапі ХVІІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів філологічного напряму освіти) та Анастасія Золкіна (II місце в обласному етапі ХVІІI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів нефілологічного напряму освіти).

Призери були нагороджені грамотами від обласної військово-цивільної адміністрації та цінними подарунками, а також взяли участь у республіканському етапі міжнародних конкурсів, який відбувся в лютому 2018 року на базі Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Зичимо нашим студентам успіхів і перемоги!