Далівці долучилися до Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-2018»

Відбулася ІХ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», мета якої об'єднати в одну родину усіх закоханих у  рідну мову. Цьогоріч «Соняшникове» свято завітало і до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Уперше вісім студентів кафедри української філології та журналістики спробували свої сили у розв’язуванні завдань, спрямованих на формування системи знань світового рівня, на патріотичне виховання молоді та підвищення мотивації й зацікавленості в навчанні.

Координаторами гри були завідувач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Галина Бондаренко і старший викладач кафедри Анна Галенко.

До участі у грі студентів спонукала допитливість, активність, вболівання за рідну мову, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й історії України, знання звичаїв і традицій нашого народу.

Кожен учасник мав можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично й логічно мислити, працювати самостійно, продемонструвати глибоку ерудицію і кмітливість. Родзинкою завдань для всіх були  ребуси, присвячені історії, культурі й мові свого народу.

Учасникам було цікаво разом грати, думати, пізнавати, радіти і пишатися своєю рідною землею, її чарівним живим словом.  Тепер вони з нетерпінням чекатимуть результатів,  які зможуть переглянути на особистій сторінці в соціальних мережах, а у травні – нового свята, де всі отримають свої сертифікати, а переможці – подарунки.