Відкриття Стартап школи «Сікорскі Челендж»

В рамках проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", фінансово та організаційно підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у нашому університеті відкривається перша в Луганській області Стартап школа «Сікорскі Челендж»

Відкриття Стартап школи відбудеться:

12 березня 2018 року о 15:30

за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Центральний, 59а, 227

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених!

Триває прийом заявок на навчання у Стартап школі:

Навчання у Стартап школі розпочинається відразу після відкриття тренінгом «Основи інноваційного підприємництва. Практика запуску стартапа». Тренінг відбудеться 12-14 березня 2018 року.

Це – перший із серії тренінгів та інших навчальних практико-орієнтованих заходів. Навчальний цикл триває 2 місяці. Після завершення навчання передбачено участь перспективних проектів випускників Стартап шкіл у конкурсах, пошук інвесторів та відкриття стартап-компаній.

Місія проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС" – перетворити перспективний, але знесилений війною східний регіон України на вітчизняну «Кремнієву долину», розбудувати мережу інноваційних кластерів, в яких молодь Донбасу зможе навчатися інноваційному підприємництву та перетворювати свої креативні ідеї в успішні стартап-компанії.

Проект передбачає розвиток інноваційного середовища у закладах вищої освіти Донецької та Луганської областей як складової частини загальноукраїнської університетської інноваційної екосистеми.

Для виконання цієї місії залучені інноваційний холдинг «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» (м. Київ), міжнародні та вітчизняні тренери з інноваційного підприємництва.