Шумпетерівська конференція в місті Чернівці

Шановні колеги!

Радий повідомити Вам, що триває підготовка до міжнародних конференцій, які проводитимуться в травні-жовтні 2018 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича:

Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Польсько-українські відносини: економічні, політичні та соціальні аспекти" (3 травня 2018 р.)

IV Міжнародна Шумпетерівська конференція "НАукова спадщина Й.Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє" (3-4 жовтня 2018 р., Чернівці)

Запрошуємо долучитись до наукових заходів  науковців, вчених, аспірантів, молодих вчених та студентів для налагодження міждержавних та міжрегіональних наукових зв’язків, піднесення престижу дослідницької діяльності вітчизняних науковців.

Надіємось на плідну співпрацю та будемо вдячні за поширення інформації!