Зустріч з поетесою Оленою Москвіною

В науковій бібліотеці СНУ ім. В. Даля відбулася творча зустріч міської поетеси Олени Москвіної із студентами та викладачами університету. Цей захід був приурочений до 80-річчя утворення Луганської області.

Далівці з великою увагою та зацікавленістю слухали розповідь Олени Олексіівни про її професійну діяльність на містоутворюючому підприємстві – об’єднанні «Азот», де вона працювала на протязі близько 40 років; про творчий шлях і літературні надбання. У 2011 році вийшла друком перша збірка творів О. Москвіної – «Іду босоніж по траві», а 2016-го надрукована друга збірка поезій – «Куди ці роки так летять». Гостям заходу було дуже приємно послухати красиві й зворушливі вірші у виконанні авторки.

Підготувала й провела зустріч сєвєродонецької поетеси із далівцями заступник директора бібліотеки Л. Гончарова.