Далівці провели Міжнародну конференцію у Римі

Кафедра логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В. Даля провела у м. Римі (Італія) ювілейну, десяту Міжнародну науково-практичну конференцію «Глобалізація наукового і освітнього простору. Інновації у сфері транспорту. Проблеми, досвід, перспективи» за підтримки регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та Державної служби України з безпеки на транспорті.

Участь у конференції взяли представники України, Білорусі, Німеччини. Програма передбачала роботу у восьми секціях, 65 доповідей.

Конференцію відкрила завідувач кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті д.т.н., проф. Наталія Чернецька-Білецька. Вона привітала всіх учасників та наголосила на тому, що за роки проведення конференції розширилося коло її учасників, налагодженні зв’язки з провідними закладами вищої освіти та підприємствами як України, так і зарубіжжя.

Сьогодні це авторитетний форум, на якому обговорюються найбільш актуальні наукові дослідження і результати, що мають важливе значення для визначення шляхів вирішення проблем розвитку логістики, транспортної інфраструктури і безпеки в умовах дії процесів інтеграції та глобалізації, посилення конкуренції, а також змін, що відбуваються в українській економіці. Особливість конференції в тому, що під час її роботи відбувається конструктивний інтелектуальний діалог між теоретиками і практиками, представниками влади, бізнесу та науки.

Ректор Українського державного університету залізничного транспорту д.т.н., проф. С. В. Панченко у своїй вітальній промові відзначив багаторічну плідну працю між нашими вишами, високий рівень конференції та якість матеріалів тез доповідей.

З доповіддю про перспективи розвитку транспортної інфраструктури Луганської області виступила начальник управління транспорту та зв’язку департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження Луганської облдержадміністрації В. О. Єфремова.

Актуальної теми забезпечення безпеки руху на транспорті стосувався виступ начальника відділу надання адміністративних послуг Управління Укртрансбезпеки у Луганській області А. К. Рязанцевої.

Пленарне засідання включало 11 доповідей. Серед учасників були відомі вчені, аспіранти, студенти та представники підприємств.

Викладачі та студенти кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ ім. В. Даля взяли участь у роботі форуму за допомогою скайп-зв’язку.

За результатами конференції було видано науковий журнал та збірник тез доповідей.

Організатори вдячні всім учасникам та бажають плідної праці і наснаги у майбутньому.