Викладачі СНУ ім. В. Даля на міжнародній конференції, присвяченій туризму

Викладачі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку туризму», що проходила у м. Чернівці (Україна) та м. Сучава (Румунія).

На конференції було представлено понад сто доповідей за одинадцятьма секціями. Учасників конференції привітали голови Чернівецької обласної державної адміністрації і Чернівецької обласної ради, чернівецький міський голова, представники румунської делегації на чолі з представником Міністерства туризму Румунії, декан економічного факультету Університету ім. Штефана чел Маре (Румунія) та професор Університету Хасана ІІ (Касабланка, Марокко).

На пленарних секційних засіданнях доцент кафедри міжнародної економіки і туризму, к.іст.наук Ю. Данільєва та асистент кафедри С. Стеганець представили свої наукові розробки у різних галузях туристичної діяльності, а представники кафедри іноземних мов і професійної комунікації – доцент О. Козьменко, викладачі Н. Барвіна та Н. Давіденко  взяли участь у роботі секції, присвяченій ролі іноземних мов у розвитку туризму, плідно поспілкувалися з колегами з  київських, харківських, одеських, дніпровських, тернопільських, львівських, чернівецьких вишів.

Другий день конференції проходив у Румунії, а відвідування міжнародного симпозіуму «Оцінка внутрішньої освіти: виклики та перспективи» на базі Університету ім. Штефана чел Маре у м. Сучава (Румунія) дозволило нашим викладачам долучитися до загальносвітового педагогічного досвіду і отримати можливість поспілкуватися з представниками румунських закладів вищої освіти і науковцями з Університету Хасана ІІ (Касабланка, Марокко), який є партнером румунського вишу.

Румунські викладачі і студенти провели цікаву екскурсію університетом, розповіли про інноваційні методи навчання, систему вищої освіти Румунії, а їхні колеги з Марокко представили доповіді про особливості навчання у закладах вищої освіти своєї країни і представили цікаві наукові розробки про психолого-педагогічну підтримку студентів протягом навчання у виші.

З метою ознайомлення учасників симпозіуму з національними традиціями власної країни марокканські колеги підготували виставку традиційних побутових предметів та одягу з етнічною вишивкою.

Українська делегація також відвідала декілька румунських культурних пам’яток, що входять до списку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО та вшанувала квітами пам’ять видатної української письменниці О. Кобилянської, що народилася неподалік м. Сучава.

Плідна праця викладачів та цікава програма конференції дозволили далівцям гідно представити наш університет, а також отримати сертифікати про міжнародне стажування.