Студент СНУ ім. В. Даля Артур Чернов – чемпіон світу та Європи з кікбоксингу!

На шість днів європейською та світовою столицею кікбоксингу став на початку травня 2018 року місто Київ. Тут, на трьох рингах і чотирьох татамі, розміщених в Міжнародному виставковому центрі, що на Лівобережній, відбулися Чемпіонат Європи (татамі-стайл) і Чемпіонат світу (ринг-стайл) з кікбоксингу версії ISKA.

Грандіозні чемпіонати були організовані керівництвом Федерації кікбоксингу України «ISKA», під керівництвом Корі Шеффера, президента Міжнародної федерації ISKA (США), Пола Хеннесі, президента Європейської федерації ISKA (Великобританія) і Ігоря Жданова, Міністра молоді та спорту України.

У змаганнях взяли участь 841 спортсмен з 34 країн світу – України, США, Китаю, Англії, Німеччини, Франції, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Туреччини, Казахстану, Вірменії, Ірану, Азербайджану, Монголії, Польщі, Панами та інших.

Для участі в обох чемпіонатах до Національної збірної команди України від Луганської області увійшли сім спортсменів з Сєвєродонецька і всі вони стали призерами.

Загальний підсумок Луганської обласної збірної – десять золотих, три срібних і одна бронзова медаль!

Чемпіоном світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих в розділі «Фул-контакт» став 18-річний майстер спорту України, студент кафедри здоров'я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Артур Чернов.

На Чемпіонаті Європи з кікбоксингу ISKA Артур отримав 2 золоті медалі.

Всі двобої спортсменів Луганської області були видовищними, а перемоги переконливими. Але найбільш резонансною стала перемога Артура Чернова над Рабіа Асіда, дорослим спортсменом з Тунісу. Цей бій завершився на 25-й секунді нокаутом після удару ногою.

П'яту золоту медаль чемпіона світу Артуру на п’єдесталі  вручив особисто Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Вітаємо студента кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Артура Чернова з черговою перемогою!