В Центрі удосконалення освіти вручено свідоцтва першим випускникам програми «Управитель багатоквартирного будинку»

Співробітники комунального підприємства «Лисичанська житлово-експлуатаційна контора №1» стали першими, хто підвищив кваліфікацію за новою програмою «Управитель багатоквартирного будинку». Це перша в Східній Україні комплексна програма підготовки голів ОСББ і працівників житлово-комунального господарства.

Свідоцтва вручили директор Центру удосконалення освіти Віктор Барбарук і завідувач кафедри міського будівництва та господарства навчально-наукового інституту транспорту і логістики Галина Татарченко.

Курси підвищення кваліфікації за програмою «Управитель багатоквартирного будинку» організовуються Центром удосконалення освіти на базі кафедри міського будівництва та господарства із залученням викладачів юридичного факультету та навчально-наукового інституту економіки і управління  з метою своєчасної підготовки спеціалістів у сфері житлово-комунальної інфраструктури.

Адже Закон України № 417 – VIII від 14.05.2015 р. «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» вводить з 1 липня 2018 року замість житлово-експлуатаційних контор абсолютно новий суб’єкт житлово-господарських відносин – управителя багатоквартирного будинку.