Міжнародний літній ліберальний табір

Кримськотатарський Ресурсний Центр і Центр політичного аналізу та прогнозування “Крим” оголошують набір учасників в Міжнародний літній ліберальний табір – “Табір Свободи”. Для участі запрошуються студенти, лідери громадських організацій, молоді активісти, зацікавлені в налагодженні відносин з європейською молоддю, отриманні інформації про ліберальні цінності, технологіях комунікації, іміджу та проведенні міжнародних публічних акцій і кампаній.

Критерії до учасників:

– студенти;

– лідери громадських організацій;

– молоді активісти;

– володіння англійською мовою (обов’язково).

Документи, які необхідно надати кандидатам на навчання:

– Заповнена анкета (додається);

– Мотиваційний лист (до однієї сторінки).

Документи надсилаються електронною поштою за адресою: ctrcenter2015@gmail.com, в темі листа вказати “Міжнародний табір (ПІБ)”.

Дедлайн подачі документів: 10 червня 2018 р до 18-00.

Про результати відбору учасників поінформують не пізніше 15 червня 2018 року (18-00).

Міжнародний літній ліберальний табір пройде на березі Азовського моря в Херсонській області, Генічеському районі, Арабатська стрілка, с. Стрілки, вул. Леніна, 1/1, пансіонат “Nar-Motel” з 20 по 28 серпня 2018 г.

Організатори беруть на себе витрати за проживання, харчування, трансфер – Генічеськ – пансіонат “Nar-Motel” – Генічеськ.

Учасники будуть забезпечені усіма методичними матеріалами.

Організаційний внесок: 500 грн.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

(044) 489-61-25

(099) 15-222-31

Міжнародний літній ліберальний табір реалізується за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.