Студент факультету інженерії – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство». Євген Пилипець, студент кафедри машинознавства та обладнання промислових підприємств факультету інженерії СНУ ім. В. Даля (науковий керівник – зав. кафедрою, д.т.н., професор О.Г.Архипов) успішно захистив свою наукову роботу «Деградація металу аміакопроводу і визначення критичного терміну експлуатації» та здобув III місце.

Вітаємо далівця з високою оцінкою його праці та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!