Квест «Гаррі Поттер та Кубок Феміди» на юридичному факультеті

Юридичний факультет СНУ ім. В. Даля провів традиційний щорічний турнір-квест для школярів. Цього року він називався «Гаррі Поттер та Кубок Феміди» і був присвячений творчості Джоан Роулінг та її неперевершеним героям – Гаррі Поттеру, Дамблдору, Герміоні Грейнджер, Рону Уізлі та іншим.

Чудова пригодницька атмосфера, круті актори, активні, креативні команди, захоплені глядачі – все це створило неперевершений дух Хогвартсу прямо у стінах університету.

У квесті взяли участь шість команд з міст та селищ Луганської області: Сєвєродонецька, Мілового, Рубіжного, Борівського, Варварівки та інших.

Переможцем та володарем Кубку Феміди стала команда Комунального навчального виховного комплексу «Рубіжанський ліцей».

Організатори квесту вдячні командам, вчителям, викладачам, студентам за теплу атмосферу, позитивний дух суперництва, гарний настрій та море бурхливих яскравих емоцій!